Hotel Rozálka - vytúžený raj na dosah

Hlavna_budova1.jpg

DJ/PR Hotel Rozálka***, ktorý nájdete v jazdeckom areáli v Pezinku obklopený krásnou prírodou, vám okrem ubytovania, reštauračných služieb, svadieb a rôznych foriem oddychu vie ponúknuť aj organizovanie  firemných konferencií a eventov. 

Len na skok od hlavného mesta, v objatí prírody a zelených kopcov Malých Karpát sa nachádza športový jazdecký areál Rozálka. Areál sa počas svojej existencie stal neoddeliteľnou súčasťou športového a spoločenského života nielen mesta Pezinok, ale aj celého západoslovenského regiónu. Atmosféru vidieka len na skok od rušného hlavného mesta dotvára od roku 2012 aj hotel Rozálka.

Hotel, ktorý tvorí dominantu jazdeckého areálu tvorí komplex troch budov: hlavná budova s recepciou, reštauráciou a 20 izbami, depandance s 19 izbami a od roku 2014 nová budova s 22 izbami, modernou kongresovou sálou a salónikom.

Hlavna_budova2.jpg

Hotel Rozálka***  je ideálnou voľbou na aktívnu dovolenku, firemné akcie a rodinné stretnutia. Hotelový komplex disponuje tenisovými kurtmi, multifunkčným ihriskom s možnosťou zahrať si tenis, futbal, basketbal, volejbal, samozrejmosťou je možnosť jazdenia na koni aj pod vedením skúseného inštruktora. V bezprostrednej blízkosti hotela je aj detské ihrisko a mini ZOO. Hotel Rozálka je perfektné miesto na relax a dovolenku v súlade s prírodou.

Ubytovanie

Hotel Rozálka ponúka ubytovanie v troch samostatných budovách pre 130 osôb v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, v rodinnej izbe, v apartmánoch s terasou, či výhľadom na jazdecký parkúr.

Familyrocomfort17a.jpg

Reštaurácia

V hoteli Rozálka je štýlová reštaurácia s terasou. Má kapacitu 80 osôb a terasa až 100 osôb.

Jedálny lístok reštaurácie Rozálka ponúka sezónne špeciality, ľahké a chutné jedlá pripravované našim skúseným tímom kuchárov. Samozrejmosťou ponuky je výber zo širokej škály kvalitných vín, teplých a studených  nápojov.

V ponuke nájdete aj fullservice catering od malých rodinných osláv až po eventy pre niekoľko stoviek hostí, veľké spoločenské a firemné eventy, súkromné party, plesy, bankety, špeciálne a tematické eventy a akcie akéhokoľvek zamerania.

Lobbybar.jpg

Kongresové priestory

Hotel má k dispozícii komplex kongresových priestorov s moderne vybavenou sálou, salónikom,  lobby barom, krytou terasou a vlastnou didaktickou technikou, umiestnenou na prízemí hotelovej budovy. Tieto priestory sú vhodné pre Vašu rodinnú, firemnú či inú spoločenskú akciu.

Viac na www.hotel.rozalka.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk