I. Horoskop flirtu - takto ho zvediete

Rande, láska, dvaja, zamilovaní, lízanka, pár, šťastie, flirt
Thinkstock

Ako očariť opačné pohlavie? Odpoveď nájdete v nasledujúcich riadkoch.

Odhaľte, akú stratégiu flirtovania zvoliť.

BARAN – Baví vás vysielať jednoznačné signály, ako napríklad krátka mini, červený rúž, vysoké opätky. Nechytil sa na to hneď? To vôbec neprekáža. Beriete to ako výzvu a až teraz sa do toho pustíte s odhodlaním. K tomu vsaďte na váš špecifický humor, ktorý ho zaručene dostane.

BÝK – Momentálne sa cítite doma najlepšie, preto svoj nový objav pozvite k sebe, ak ste ho dostatočne dobre spoznali. Vezmite si sexy spodnú bielizeň, použite zmyselný parfém a verte, že vám neodolá. Toto zemské znamenie pozná dokonale reč svojho tela a vie vytvoriť takú pascu pre jeho zmysly, z ktorej sa len tak ľahko nedokáže vymaniť.

BLÍŽENCI – Nebojíte sa osloviť toho, kto vás zaujíma, pretože práve slovom dokážete omotať okolo prsta každého. Vo vašej spoločnosti sa žiadny muž nenudí. Dokážete ho neustále prekvapovať a práve to na vás zbožňuje.

Tu nájdete ďalšie horoskopy

RAK – Vsaďte na starú dobrú overenú klasiku, akou je kino, či reštaurácia. Síce sa nebudete môcť až tak naplno venovať rozhovoru, ale stanete sa preň o to tajomnejšou. Pre citlivé Račice je romantika veľmi dôležitá. Dokážete byť empatická a presne vycítiť, čo na neho v danú chvíľu platí.

LEV – Zažívate obdobie okázalosti. Ako z hollywoodskeho filmu! Chcete byť elegantná, úplne dokonale zladená, žiadna chybička sa neodpúšťa. A to ani u mužov. Vaše sebavedomie z vás cítiť na míle ďaleko. Pozor, aby to nevzbudilo u opačného pohlavia skôr negatívne dojmy. Spomeňte si na to prítulné mačiatko v sebe, na ktoré ste už skoro zabudli.

PANNA – Ste prirodzená a preferujete nahé líčenie. A práve túto prirodzenosť si cení čoraz viac mužov. Nemáte problém zoznámiť sa hocikde, pretože vaša zdanlivá nevinnosť zvedie každého. Malá rada: Neprezrádzajte o sebe všetko hneď na začiatku.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk