Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
keltský horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:
14. júna 2018 HoroskopyHoroskopy na rok 2021 od DamskaJazda.skSITA

II.Keltský horoskop: Nájdite si svoj strom podľa dátumu narodenia

Zaujal vás originálny keltský horoskop podľa stromov? V dnešnom pokračovaní sa dozviete viac.

Ak ste si nenašli v predchádzajúcej časti svoj dátum narodenia, skúste to v nasledujúcich riadkoch.

Lipa

13.3. – 20.3. / 14.9. – 22.9.

Ľudia narodení v znamení lipy veľmi jednoducho a rýchlo dosahujú svoje životné ciele. Snažia sa urobiť si život pohodlný, preto sa radi vyhýbajú problémom. Lipa sa dokáže prispôsobiť nielen v práci, ale i v rodinných podmienkach. Ľudia lipy sa tešia veľkej obľube priateľov, pretože dokážu byť milí, ochotní vypočuť druhých a pomôcť im. V láske je to s nimi o niečo horšie. Sú rodení romantici, preto majú problémy s rešpektovaním reality. Často od nej utekajú k svojim snom.

Dub

reklama:

21.3. (jarná rovnodennosť)

Duboví ľudia pomáhajú slabším a chránia ich. Sú to veľkí i fyzicky zdatní jedinci. Hlavnou povahovou črtou je vernosť, dobrosrdečnosť a priateľskosť. No aj oni majú svoje negatívne stránky. Dokážu byť totiž tvrdohlaví i zaťatí. V partnerských vzťahoch bývajú nestáli, pretože nadovšetko milujú svoju slobodu.

Lieska

22.3. – 31.3. / 24.9. – 2.10.

reklama:

Liesky sú nenápadné, nekonfliktné stromy, a tak ľudia narodení v ich znamení majú veľmi pokojnú i láskavú povahu. Nikdy na seba zbytočne neupozorňujú. Málokedy zvyšujú hlas. Títo ľudia majú až nadpriemernú inteligenciu. Bývajú vybavení dokonalou pamäťou a dokážu sa veľmi rýchlo učiť. Presne tento typ ľudí bol v minulosti považovaný za svätcov alebo mágov. Ľudia liesky sa vedia radovať z každej maličkosti. V partnerstve i manželstve sú väčšinou vernými partnermi.

Jarabina

1.4. – 10.4. / 3.10. – 11.10.

Jemný a krehký vzhľad ľudí narodených pod vplyvom tohto stromu skrýva povahy s pevnou vôľou a vytrvalosťou, ktoré sa dokážu postaviť i nepriazni osudu. Títo ľudia majú nielen kladný a zodpovedný prístup k práci a ľuďom, ale oplývajú aj dobrým vkusom. V práci patria medzi zamestnancov, ktorých by si prial každý šéf vo svojej firme. Vedia totiž jednať samostatne. Ich zmysel pre predstavivosť či cit pre umenie z nich robí multifunkčných a príjemných podriadených. V láske sú ale vyberaví, nároční i nestáli. V rodine fungujú skôr ako finanční poradcovia a strážcovia rodinných úspor ako verní partneri.

Javor

reklama:

11.4. – 20.4. / 12.10. – 21.10.

Ľudia narodení v tomto znamení sú neobyčajne inteligentní. Vedia riešiť úlohy, ktoré iní nezvládajú. Majú radi veľkú spoločnosť, v ktorej sú s obľubou stredobodom pozornosti. Výborne sa cítia vo vedúcom postavení. Vlastnia totiž prirodzenú autoritu, veľké ambície i osobnú hrdosť. Vďaka svojej dominancii opovrhujú inými ľuďmi. V milostných záležitostiach bývajú prelietaví, ale pokiaľ sa skutočne zamilujú a uzavrú manželstvo, obvykle im to vyjde. Ľudia javoru sa totiž väčšinou ženia alebo vydávajú iba raz za život.

Orech

21.4. – 30.4. / 22.10. – 31.10.

reklama:

Ľudia narodení pod jeho vládou sú tvrdí a nepoddajní rovnako ako ich strom. Väčšinou žijú naplno. Povaha týchto ľudí býva nevyspytateľná a názory iných ich nezaujímajú. Mávajú všetko naplánované alebo aspoň premyslené, pretože potom sa cítia dobre. Orech je autoritatívny a ťažko prispôsobivý, preto sa v spoločnosti neteší veľkej obľube. Ale to mu je jedno. Býva zvyknutý spoliehať sa sám na seba. Púšťa sa do vecí, do ktorých by ostatní nešli. A ako je to s láskou? Muž orech rád hra rolu dominantného samca a žena orech chce byť vnímaná ako slobodná, nezávislá bytosť. Pokiaľ títo ľudia niečo milujú, vydrží im to až do smrti.

Gaštan

11.5. – 20.5. / 11.11. – 20.11.

Húževnatý strom – ľudia pod jeho vplyvom bývajú tvrdohlaví, s hlboko zakoreneným zmyslom pre spravodlivosť. Sú schopní bojovať do roztrhania tela, ak si myslia, že ide o správnu vec. Dosť často ich považujú za neustupných i zanovitých, no vďaka zmyslu pre humor vyviaznu takmer z každého konfliktu. Zostávajú verní svojim zásadám. Vďaka tomu sú ich manželstvá stále a trvalé. V živote sa buď dostanú hore a sú šťastní alebo zdolávajú mnoho prekážok urputne hľadajúc svoje miesto na zemi.

reklama:

Ďalšie stromoskopy opäť nájdete v nasledujúcej časti alebo tiež tu:

reklama:

Odporúčané

K téme

Ročný horoskop na rok 2021, časť II. Ročný horoskop na rok 2021, časť I.

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.