Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Číslo vibrácie vášho mena
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
reklama:
reklama:
reklama:

II.Vyššia Atlantská numerológia: Číslo vibrácie vášho mena

Zistite, ako na váš osud, šťastie a život vplýva číslo vášho mena . Prezradíme vám to v nasledujúcom článku.

Vibrácia mena má v našom živote hlboký význam a rezonuje s darmi a talentmi, ktoré sa naša duša rozhodla vyjadrovať. Ak sa meno človeka vyslovuje s láskou, porozumením a pozitívnou energiou, dotyčný sa podvedome cíti v bezpečí a môže tak naplno vyjadriť svoje bytie. Dávajme si pozor s akou energiou negativity, výčitky, hnevu a kritiky vyslovujeme meno svojich blízkych, pretože tým nevedome blokujeme rozvoj a vyjadrenie dotyčnej osobnosti, obzvlášť pri malých deťoch.

Ak sa vyjadrujeme o mene človeka tak ako si to dotyčný neželá, môžeme si skomplikovať vzťah medzi nami a podvedome vniesť pocity nedôvery, úzkosti, zranenia a nerešpektu. Rovnako spôsob podpisu a písanie vášho mena ovplyvňuje jeho vibráciu. Čím je podpis jasnejší, čitateľnejší a čo najmenej poprečiarkovaný a zamotaný smerom dovnútra, tým je vibrácia vášho mena jasnejšia a vy ľahšie vibrujete jeho energiou.

Čísla priradené písmenám abecedy :

reklama:

1 – A, J, S

2 – B, K, D

3 – C, L, U

reklama:

4 – D, M, V

5 – E, N, W

6 – F, O, X

reklama:

7 – G, P, Y

8 – H, Q, Z

9 – I, R , T

reklama:

Pre určenie čísla vibrácie vášho mena, teda aby ste lepšie mohli porozumieť tomu, čo ste sa rozhodli vo svojom živote vyjadriť a prejaviť ako súčasť svojej osobnosti, si napíšte celé svoje meno v podobe tak ako ste ho dostali pri narodení, priraďte k jednotlivým písmenám zodpovedajúce číslo, a čísla sčítavajte pokiaľ nedosiahnete jednociferné alebo majstrovské číslo. Pokiaľ sa vaše meno zmenilo, vypočítajte si aj jeho súčasnú vibráciu.

V predchádzajúcej časti nájdete jednotlivé významy čísel 1 – 9, dnes budeme potrebovať aj význam takzvaných majstrovských čísel

Číslo vibrácie vášho menaThinkstock
Čísla 11, 22, 33 a 44 v sebe zahŕňajú vysoký potenciál a keďže ich výnimočný energický náboj je náročné zvládnuť, vyžaduje si prácu na sebe, čas a vytrvalosť.

reklama:

11 je najintuitívnejším číslom. Predstavuje minimum racionality, skôr vnímavosť, citlivosť, osvietenie a spojenie s podvedomím. Ide o snílka, plachú, nepraktickú a nervóznu povahu. Pohybuje sa na tenkej hranici medzi veľkoleposťou a sebazničením. Jeho rast, stabilita a osobná sila závisí na správnom prijímaní a konaní podľa duchovných právd. Rovnako má v sebe celkovú vibráciu čísla 2. Má v sebe vrodenú dvojakosť, ktorá vytvára dynamiku a vnútorný konflikt. Číslo je označované ako jasnovidec a mysliteľ.

22 je najmocnejším číslom a býva označované ako majstrovský staviteľ. Je potenciálne najúspešnejšie zo všetkých čísel a je schopné pretvárať odvážne sny v skutočnosť. Má v sebe inšpiráciu a intuíciu kombinovanú s praktickou a metodickou podstatou. Je neobmedzená ale napriek tomu disciplinovaná a schopná zhmotňovať svoje vízie. Rovnako má v sebe celkovú vibráciu čísla 4.

33 je číslo súnáležitosti, súdržnosti, lásky, milosti, obety a odpustenia. Je označované ako Kristovo vedomie. Patrí mu aj celková vibrácia čísla 6.

reklama:

44 je posvätná vibrácia, označovaná ako Atlantská čistota. Je to číslo absolútneho vyrovnania protikladov a nekonečna. Ponúka odlišný a objektívny pohľad nazerania na život, vesmír, pochopenie duchovných zákonov a cesty. Predstavuje rovnováhu medzi hmotným a duchovným svetom. Je číslom vizionárov a je vnímané aj ako anjelská vibrácia.

Číslo vyjadrujúce túžbu duše

Toto číslo nám ukáže sny, ktoré sú najbližšie nášmu srdcu a preto sú skrytým motívom za všetkým čo robíme.

reklama:

Sčítame číselnú hodnotu samohlások vo svojom mene a zmenšujeme číslo neustálym sčítavaním až po jednomiestne číslo alebo majstrovské číslo.

Číslo rovnováhy

Toto číslo nám ukazuje ako reagujeme na životné udalosti, náročné situácie a zmeny v živote.

reklama:

Sčítame hodnotu prvých písmen nášho mena pokiaľ neprídeme k jednocifernému číslu. V tomto prípade sa sčítaním znižujú aj majstrovské čísla, pretože vyjadrujú zvláštne talenty a schopnosti, ale číslo rovnováhy naznačuje náš postoj a prístup. Odpoveď výsledku hľadáme teda medzi energiou čísel 1 -9.

V poslednom diely si ukážeme Karmické prekážky a lekcie, ktoré nám vyplývajú z vyššej Atlantskej numerológie nášho základného čísla životnej cesty.

Alexandra Bikárová (prvá zľava) so zakladateľkou anjelskej terapie Doreen VirtueArchív AB

Alexandra Bikárová, spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

reklama:

Odporúčané

K téme

6 vecí, vďaka ktorým budete v roku 2021 silnejším Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.