Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vyššia Atlantská numerológia: Odhaľte vašu karmu!
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
reklama:
reklama:
reklama:
17. júna 2018 HoroskopyEzoterika a liečiteľská poradňa od SannySITA

III.Vyššia Atlantská numerológia: Odhaľte vašu karmu!

Väčšina duší prichádza prežiť svoj život v súvislosti so zodpovednosťou za svoje predchádzajúce rozhodnutia, myšlienky a pocity z minulého života. Spoznajte svoju karmu a zmeňte svoj život pozitívnym smerom.

Zákony Karmy sú jasné, objektívne a v súlade s našim najvyšším dobrom. Nie vždy sú príjemné a radostné, ale nie sú fixné a teda svoju karmu a následne svoj ďalší osud, môžeme meniť, rozvíjať a vytvárať podľa svojich predstáv! Zákonu Karmy však podlieha Zákon zodpovednosti, a teda svoju minulosť najprv potrebujeme pochopiť, poučiť sa z nej a následne na to môžeme vytvárať svoju budúcnosť podľa svojho najlepšieho presvedčenia, túžob a želaní.

Karma je teda spôsob, ako zabezpečiť, aby sme sa naučili prevziať zodpovednosť za svoje činy, myšlienky a pocity, za svoje vedomie a podvedomie, a to tým, že sa k nám vracajú dôsledky našich rozhodnutí v podobe, v akej vibrovali naše rozhodnutia a skutky. Je to mechanizmus, objektívny kolobeh, prostredníctvom ktorého sa rozvíjame a učíme.

Slovo karma doslova znamená kruh, koleso. Určuje a zaručuje duchovné spracovanie všetkých našich rozhodnutí a činov v priebehu všetkých životov, a tak nikomu a nikdy nič neprejde. Hranica času a priestoru je veľmi relatívna, a preto je možné „prenášať“ si z minulých životov dôsledky nášho konania aj do toho súčasného.

reklama:

Ak je väčšinou karmický súčet našich myšlienok, pocitov a činov z minulých životov pozitívny, aj teraz máme karmu viac menej pozitívnu. Ak je však zväčša karmický súčet našich myšlienok, pocitov a konaní z minulých životov negatívny, v tomto živote budeme mať skôr prichystané karmické skúšky, ťažkosti, problémy. Karmický zákon predpokladá, že nájdeme dosť sily, odvahy, rozhodnosti, schopností a pomoci, aby sme tieto skúšky prekonali, pochopili a zmenili svoj život. Existujú aj karmické výnimky, alebo špeciálne programy či skúšky. Základný spôsob nazerania na karmické fungovanie je však približne takýto.

Vyššia Atlantská numerológia: Odhaľte vašu karmu!Thinkstock
Pochopenie a spracovanie karmy, vplyvov našich minulých životov, nám dáva možnosť vytvoriť si vlastnými pocitmi, myšlienkami a vedomím konaním podľa duchovných zákonov novú a lepšiu budúcnosť. Je dobré preto vedieť, čo si prinášame z minulosti v podobe svojho karmického kódu – dátumu narodenia a čísla životnej cesty.

V predchádzajúcich dieloch sme uviedli návod, ako si vypočítať číslo životnej cesty, vibráciu životného čísla, ktoré je základné a najdôležitejšie, a teraz sa môžeme pozrieť na základné karmické prekážky a lekcie, ktoré v sebe obsahuje :

reklama:

1 – učiť sa o nezávislosti, sebavedomí, vodcovstve a zažívať ich v pravde a pokore

2 – učiť sa slúžiť druhým, podporovať ich a byť diplomatický, bez pocitu obete a rozdávania sa

3 – učiť sa zažívať a prinášať druhým radosť a múdrosť prostredníctvom správnej komunikácie

reklama:

4 – učiť sa byť stabilný, spoľahlivý, efektívny, usporiadaný a praktický a byť takýmto príkladom pre ostatných.

5 – učiť sa pružnému postoju k životu a k svetu, konštruktívne zachádzať so slobodou

6 – učiť sa múdrosti, dávať a prijímať lásku vo všetkých situáciách a vytvárať harmóniu

reklama:

7 – hľadať hlbšie pochopenie života a s múdrosťou toto poznanie šíriť

8 – učiť sa, ako uviesť do rovnováhy duchovno a materiálno

9 – učiť sa byť nesebecký a súcitný a opúšťať to, čo už naďalej neslúži nášmu vyššiemu rastu

reklama:

Pokiaľ sa v ďalších číslach vyskytli majstrovské čísla, máme pre seba na tento život nachystanú úlohu navyše :

11 – učiť sa prijímať intuitívne poznanie a žiť v súlade s duchovnými pravdami

22 – pracovať na uskutočnení nadosobných cieľov a slúžiť svetu praktickým spôsobom

reklama:

33 – učiť sa umeniu trpezlivosti a správnemu načasovaniu

44 – prijímať a pracovať s čistotou ducha, ktorá urýchľuje náš vzostup a vyrovnať sa s egom

Pred ďalšími osobnými karmickými úlohami teda stojí naša základná karmická úloha vyplývajúca z nášho dátumu narodenia. Spája sa v nej výsledok a karmický súčet našich predchádzajúcich životov, a zodpovednosťou nás bude neustále doháňať. Jej zvládnutie je prvým krokom na ceste k svetlejšej budúcnosti a osudu.

Alexandra Bikárová (prvá zľava) so zakladateľkou anjelskej terapie Doreen VirtueArchív AB
reklama:

Alexandra Bikárová, spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

reklama:

Odporúčané

K téme

Najlepší muži podľa znamenia. Ak ich máte doma, ostatné ženy vám môžu len závidieť Ročný horoskop na rok 2021, časť II.

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.