Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Horoscope signs in circle.
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
reklama:
reklama:
reklama:
3. januára 2017 HoroskopyHoroskopy na rok 2021 od DamskaJazda.skSITA

JANUÁR – mesačný výklad pre všetky znamenia

Tak tu máme ďalší rok. Pre veľa z nás bol ten minulý, rokom ťažkých skúšok, miestami sme sa cítili bezmocne.

Z osobných výkladov, ktoré som pre vás robila a stále robím, vychádza, že rok 2017 bude veľmi zaujímavý a u veľa z vás transformačný. Akoby guľový blesk zasiahol váš život – bude sa meniť od základov. Samozrejme, ak sa tak naozaj rozhodnete a na odporúčaniach, ktoré vám boli cezo mňa zhora posúvané, popracujete.

Rok 2017 je z hľadiska numerólogie JEDNOTKA. Nový začiatok, nové skúsenosti, nové príležitosti, pre niektorých nové lásky a nové základy pre osobnú spokojnosť. Z pohľadu čínskeho horoskopu je rokom ohnivého kohúta. Tento rok je pod nadvládou SLNKA, čo je veľmi pozitívna informácia. Využite preto hrejivú silu slnka, využite jeho enormnú energiu.

Ešte raz upozornenie k informáciám, ktorými budete zahlcovaní. Ako som už písala, budú rôzne. Stále bude pokračovať nezmyselné masírovanie zo strany médií, ovplyvňovanie myslenia, preto sa nedajte stiahnuť do energie negativity a nepodľahnite rôznym “zaručeným správam”. Počúvajte svoju intuíciu a uverte jej s plnou vážnosťou. Uvedomte si, že v každom okamihu sa IBA VY SAMI rozhodujete, kým ste a kým budete. Váš život je výsledkom jedine vašich myšlienok. Osobná nespokojnosť a úzkosť pochádzajú z toho, že nepočúvate svoju dušu. Pamätajte, že nemáte žiadne záväzky, iba príležitosti. A pre veľa z vás platí: Nie ste zodpovední za žiadnu ľudskú dušu. Každá duša si volí svoj osud sama.

reklama:

Všeobecné odporúčanie:

 • Urobte si „inventúru“ vašich očakávaní. Čo chcete, aby sa dialo dnes, zajtra, pozajtra, či vo vašej budúcnosti? Uvedomte si, že vaše očakávania sú ako semienka vašich zámerov. A čo je zámer? Stanovený cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. A vaše zámery určujú, aké budú vaše skúsenosti. Preto naozaj, ako bolo na začiatku napísané, konajte na základe vašej intuície. Určite tak budete pociťovať rovnováhu a takú energiu budete vysielať aj do svojho okolia. Dokážete tak naozaj veľmi veľa.

 

BARAN

 • tento mesiac by sa mal niesť v znamení starostlivosti o vaše telo. O svoje fyzické telo. Je to pre vás totiž dôležité do ostatných mesiacov. Preto skúste si urobiť detoxikáciu tela, čo sa po vianočných sviatkoch celkom zíde. Vybehnite trošku do prírody, kto má rád masáže a saunu, môže sa hýčkať tam. Odmenou bude pre vás nová, silnejšia energia, ktorú tento rok budete potrebovať, aby ste zvládli všetko, čo k vám bude prichádzať.
reklama:

BÝK

 • Opustite všetko, čo nie je pre vás autentické, tiež všetky aktivity, ktoré vás oberajú o drahocennú energiu a neodrážajú vaše najvyššie zámery. Ak niečo vo vašom živote nefunguje, nechajte to odísť. Nedržte v sebe veci, ktoré aj tak nevyriešite. Vlastne im tak bránite, aby sa riešili. Tento mesiac sa viac zamerajte na nové informácie, nové myšlienky alebo sa naučte niečo nové, čo obohatí váš život. Pamätajte si, že vždy je čo sa učiť. Zameriavajte sa hlavne na prítomný okamih.

BLÍŽENCI

 • wauuuuuu!!!! Krásny mesiac! Začínate úplne fantasticky. Prosili ste o niečo? Modlili ste sa za niečo? Práve tento mesiac je na ceste naplnenie vašich prosieb. Otvára sa vám hojnosť na všetkých úrovniach. Pozorne sledujte prúd myšlienok, ktoré k vám budú chodiť. Je v nich totiž pre vás veľa informácií. Ale oni vám chodia už dávno – iba stále nejako nekonáte podľa toho. Tú hojnosť si tak však môžete zabrzdiť. Preto – buďte vnímaví a pozorní.

RAK

 • niekedy sa cítite úplne bezmocne. Je to aj preto, že ste zabudli, ako to bolo zábavné, keď ste boli malí. Nie je tým myslené, že by ste nemali zmysel pre humor, ale skúste sa ponoriť do svojho vnútra – je spokojné a veselé? Vaše pravé JA je schované kdesi hlboko, je potrebné do vytiahnuť z dna. Aj vám budú chodiť informácie, čo urobiť v situácii, z ktorej neviete von, všímajte si znamenia, ktoré sa budú opakovať. Tam nájdete odpovede. Buďte ako dieťa, ktoré nepremýšľa, či niečo nejde. Jednoducho to urobí.
reklama:

LEV

 • teším sa s vami, Levi. Dostáva sa vám akoby mimoriadneho požehnania. Na ceste k vám je nová kapitola vo vzťahoch. Pre nezadaných je tu láska, pre tých, ktorí sú vo vzťahu, je tu nový rozmer vzťahu. Tento mesiac by u vás mal byť o vzťahoch. Váš vnútorný hlas, či sny alebo pocity vám čosi našepkávajú. Počúvate ich? Zrejme nie, lebo je tu karta, ktorá hovorí, aby ste to, čo pociťujete, prejavovali aj navonok.

PANNA

 • cítite sa v pasci životných okolností? Nuž, uvedomte si, že jedinými žalárnikmi ste vy sami. Pre všetko, čo robíte vo svojom živote, ste sa rozhodli vy sami. Čo tak začať plávať po prúde, prebudiť svoje vnútorné dieťa a prestať všetko kŕčovite držať? Prečo si myslíte, že ak niečo neurobíte, zrúti sa svet? Preto kľud, chladnú hlavu. Vedzte, že veľa vecí vie fungovať aj bez vás. Alebo konečne preneste nejaké povinnosti a zodpovednosť aj na niekoho iného.

VÁHY

 • dostáva sa vám božského vedenia. Tento mesiac sa vám odporúča zamerať sa na získavania nových vedomostí, zručností, myšlienok a informácií. Sú základom pre niečo nové, čo vám čoskoro príde do cesty. Neznamená to, že teraz horúčkovite začnete „niečo“ hltať do seba. Opäť – počúvajte svoju intuíciu a podľa nej konajte. Ak totiž budete robiť niečo nasilu, len teda aby bolo – nebude to mať pre vás žiadny význam.
reklama:

ŠKORPIÓN

 • predstavte si, že ste na bežeckej dráhe a stojíte na štarte. Tam sa totiž momentálne nachádzate. Ponúka sa vám čistý štít, nové príležitosti, nové skúsenosti. Preto ak máte nejaké zlozvyky, lipnete na niečom, len preto, že je to pre vás bezpečné, preč s tým! Vedzte, že máte veľkú šancu tento rok prežiť v emočnej eufórii. Nepodľahnite jej však. Hlavu môžete mať v oblakoch, ale nohy majte na zemi. Do cieľa nemusíte dobehnúť.

 

 

reklama:

STRELEC

 • prežili ste v ostatnom čase sklamania, veci vám nevychádzali a tak je možné, že sa oslabila vaša viera. Ste nabádaní preto, aby ste túto vieru obnovili, pretože je čas oslavovať. Všetko sa dialo na základe chceného zážitku vašej duše. Malo vás to posunúť, naučiť, pochopiť. Preto von z letargie, hlavu hore! Máte okolo seba toľko pomocníkov, že ani netušíte koľko! Je čas prijať fakt, že si zaslúžite všetko, po čom túžite. Nezmierte sa s ničím, čo nie je pre vás prijateľné.

KOZOROŽEC

 • aj u vás, ako u Strelcov platí to o viere. Potrebujete ju obnoviť. Odovzdajte preto Nebesiam všetko, čo vás ťaží, oberá o energiu, všetko, čo vo vašom živote spôsobuje akoby prešľapovanie na jednom mieste. Iba tak sa môžete pohnúť dopredu. Verte, že ak tak urobíte, začnú sa diať vyslovene zázraky.

VODNÁR

 • všímajte si všetko, čo sa vám deje vo vašom živote. Premýšľajte, čo vo vašom živote chcete a čo nie. Niekedy sa vám môže zdať, že si myšlienky vyberajú vás, ale je to presne naopak. Vy sami ste tvorcom svojich myšlienok. Preto si ich strážte. Vo veľa veciach vám chýba sústredenie. Preto je dobré „trénovať ho“. Tak potom začnete viac do hĺbky vnímať to, čo sa deje okolo vás. Idú k vám nepretržite rôzne znamenia, ktoré pre svoju nesústredenosť nedokážete vnímať. Toto je pre vás úloha na január – naučte sa byť sústredení.
reklama:

RYBY

 • komu potrebujete odpustiť? Možno ste to v niektorých ohľadoch aj by sami. Tak to urobte a odpustite sebe, aj iným. Je to tiež forma starostlivosti o vaše telo. Tento mesiac sa však zamerajte aj na telo fyzické. Potrebujete sa dať do rovnováhy. Tak vám prídu odpovede na vaše otázky, ale aj inšpirácie a nápady, ktoré ovplyvnia váš život.

Želám vám úspešné vykročenie do krásneho roka 2017!

Horoskop zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

RYBY – horoskop na rok 2017 VODNÁR – horoskop na rok 2017

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.