Jaroslav Dušek nie len pre krízové centrum

Foto adela.jpg

Umenie byť ženou má veľké srdce.

Konferencia Umenie byť ženou sa už o niekoľko týždňov uskutoční v metropole východného Slovenska, Košiciach. V tejto chvíli už majú organizátorky uzatvorený program v hlavnej sále a kreujú posledné detaily. Z mnohých zvučných mien, ktoré budú mať dámy na konferencii možnosť vidieť je jedným z najsilnejších ťahákov držiteľ ocenení Český lev, Jaroslav Dušek. Ten bude v rámci konferencie prednášať aj matkám z krízového centra Dorka. „Prišiel nám mail od ošetrovateľky krízového centra, že tam majú klientky, ktoré často v sebe nevidia hodnotu, ktorú majú a nevedia ju využiť pre svoj vlastný úspech. Tieto ženy majú často nízke sebavedomie, neveria si a nevážia samé seba ako ženy a matky. Táto pani nás požiadala o umožnenie účasti ich klientkám na konferencii a my sme nezaváhali,“ vysvetľuje jedna z organizátoriek konferencie Alexandra Pevalová. Konferencie sa uskutoční 6. novembra a jej ambasádorkou je Adela Banášová.

Spoločne s etikoterapeutkou Beátou Hlohovskou odprezentujú prednášku Vedomá žena, ktorá sa teší veľkej obľube žien po celom Slovensku, kde otvárajú témy sebarozvoja, sebaspoznávania a duchovnej cesty. Prítomné dámy sa budú môcť tešiť aj na Adelinu večernú talkshow. Organizátorky prítomným dámam pripravili naozaj inšpiratívne prednášky, kde im svoje postoje a názory odprezentujú špecialistka na zdravú prevenciu a výživu Margita Slimáková, motivačný tréner Aleš Klíma. Čo je to „flow“ prezradí Zakladateľ občianskeho združenia Krúžky v škole, ktoré organizuje zmysluplné aktivity pre deti Ľubo Tomko. Tajomný svet mužov priblížia Katarína Runa, či Diana Fabianová.

Konferencia nie je len o prednáškach, ale aj inšpiratívnych workshopoch .Janka Chytráčková prezradí recept na to, ako sa stať vlastnou značkou. Majka Staňková bude rozprávať na tému Nič pozoruhodnejšie ako dieťa nestvoríš. Aká by mala byť vylepšená životospráva aktívnej nie len ženy 21. storočia povie Dušan Plichta. Témou Moniky Šrenkelovej bude diastáza. Iveta Štecová prítomné dámy naučí ako zacvičiť s vráskami na tvári, rovnako Ľubor Foltán s jogou smiechu. Aktuálnou novinkou v programe je Katie De Chimp, lifestyle koučka.

Lístky sa dajú kúpiť online priamo na e-shope webu http://umeniebytzenou.sk/eshop

S blížiacim sa termínom konferencie bude rásť aj cena vstupeniek, preto je výhodné zakúpiť si vstup ešte počas mesiaca september!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk