Je to tu! Krásavec spoza mreží získal modelingovú zmluvu!

Jeremy Meeks
www.bbc.com

Jeremy Meeks, kriminálnik, ktorý pobláznil ženy po celom svete po zverejnení fotografie zo zatýkania, získal zmluvu s modelingovou agentúrou v hodnote 30 000 dolárov!

Osviežte si pamäť

Jeremy Meeks, zatknutý za nelegálne držanie zbraní a ďalších 10 priestupkov sedí vo väzení, z ktorého ho pustia v prípade zaplatenia kaucie v hodnote 900 000 000 dolárov! Jeremy je 30 ročný, ženatý otec malého synčeka a zdá sa, že jeho manželka môže začať žiarliť na všetky ženy, ktoré si na jej chlapa robia zálusk.

Fotografia jeho tváre obletela svet presne 18. júna, kedy ho spolu s ďalšími troma členmi gangu zatkli za nepovolené držanie zbraní. Od tohto dátumu sa jeho základňa fanúšikov na sociálnej sieti rozrástla na 48 000 členov a stále sa rozširuje raketovou rýchlosťou. ( Po „refreshnutí“ stránky po pár minútach pribudlo približne 2200 fanúšikov! ) Dnes má tento krásavec už 213 000 fanúšikov a ďalšiu fanpage, na ktorej má 74 000 ľudí.

Jeremy
Facebook funpage Jeremy Facebook funpage Jeremy Meeks

Tento kriminálnik pobláznil celý svet

Začalo to photoshopom

Po zverejnení jeho fotografie na stránke polície, nastala apokalypsa vo forme photoshopových fotografií, na ktorých z Jeremyho spravili modela v rôznych kampaniach pre svetové značky. V tom okamihu sa strhla vlna návrhov, aby Meeksa pustili z väzenia a ponúkli mu kontrakt. Všetko sa nieslo v hypotetickej rovine až do začiatku tohto týždňa, kedy v skutočnosti dostal ponuku modelingovej agentúry Blaze Models na 30 000 dolárov. Zatiaľ však nie je nič podpísané.

Môžte ho sponzorovať

Na fanúšikovskej stránke pribudla kolónka „donate“, kde máte možnosť kliknúť na odkaz s internetovým kontom zriadeným Meeksovou matkou. Tej napadlo využiť popularitu krásneho syna a pomôcť mu týmto spôsobom vyzbierať financie potrebné na zaplatenie kaucie, pretože verí, že jej syn bol iba v nesprávnom čase na nesprávnom mieste.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk