Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
tučná žena www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
4. marca 2021 ZdravieZdravý život od DamskaJazda.skSITA

Jej muž ju nazval tučným prasaťom – ona sa mu pomstila tým najlepším spôsobom, za ktorý si zaslúži váš obdiv

Alina Rayne, hrdinka dnešného príbehu, bývala ženou s normálnou postavou a nikdy nadváhou netrpela. To sa všetko zmenilo v momente, kedy sa ocitla v toxickom vzťahu plnom urážok. Jej priateľ jej neustále nadával a ponižoval ju. Aby sa s týmito verbálnymi útokmi vyrovnala, začala sa prejedať.

Keď sa na váhe pod ňou objavilo na ukazovateli 137 kilogramov, nazval ju jej priateľ tučným  prasaťom.

Alina toho mala tak akurát po krk. Uvedomila si, že sa musí s jej váhou okamžite niečo zmeniť a to predovšetkým kvôli svojim deťom, s ktorými nemohla kvôli svojej váhe vykonávať najrôznejšie aktivity. Alina sa kvôli neustálym urážkam stala závislá na jedle a mala obrovské depresie. Čoskoro sa dostavila nadváha a to tak veľká, že si musela kupovať pánske oblečenie, pretože v sekcii dámskeho oblečenia pre seba nedokázala zohnať veľkosť. Aj obyčajná chôdza po schodoch ju dokázala vyčerpať na celý deň.

Jedlom začala riešiť všetky svoje problémy a čoskoro pribrala. Začala trpieť vysokým krvným tlakom, syndrómom polycystických vaječníkov, hypertrofiou ľavej komory a ťažkou úzkosťou. Jej priateľ s ňou neustále manipuloval, urážal ju a ona bola v depresiách a bála sa ho opustiť.

reklama:

Zakaždým, keď sa o to pokúsila, jej priateľ jej povedal, že sa s ňou pokojne rozíde, ale že navždy skončí sama, pretože ju nikto chcieť nebude. Našťastie sa po rokoch verbálneho zneužívania a emocionálneho zmätku dala Alina dohromady a rozhodla sa, že sa so svojím priateľom rozíde.

Hneď na to začala držať diétu a zmenila svoj životný štýl. Prešla na diétu s nízkym obsahom sacharidov a veta „nikto ťa chcieť nebude“ ju poháňala  vpred a nútila ju, aby na sebe poriadne makala. No a čoskoro sa dostavili výsledky a Alina schudla 70 kilogramov.

Po čase sa stretla  s matkou svojho bývalého priateľa, ktorá nestačila zízať. Bola v šoku a samozrejme začala všetkým rozprávať o tom, ako sa Alina zmenila. Dozvedel sa to samozrejme aj jej bývalý priateľ, ktorý sa ju dokonca s najväčšou drzosťou snažil získať späť – našťastie márne.

reklama:

Alina je teraz šťastne vydatá a jej bývalý priateľ jej je len na smiech. „Chcem, aby ostatní vedeli, že môžu začať žiť svoj život úplne od začiatku. Nemusíte zostávať tam, kde ste, stačí si len uvedomiť, ako veľmi ste silní a že ste to Vy, kto ovláda svoje telo a svoj život. „

reklama:

Odporúčané

K téme

7 dôvodov, prečo ste nafúknutá: A z jedla to nebude V tomto veku sa najčastejšie vyskytuje nevera: A štyri signály že vás partner podvádza

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.