Johan Larsson: Slovenky očarujú svojou nezávislosťou!

Johan Larsson
Generálny riaditeľ Johan Larsson maciaga.pl

Ako vnímajú krásu slovenských žien cudzinci? Aký mejkap použiť, aby ste upútali pána Božského, a čo si ako prvé všimne muž na nežnom pohlaví? To všetko nám prezradil Švéd, atraktívny a úspešný muž v jednej osobe, generálny riaditeľ Oriflame pre strednú Európu.

Švédsku spoločnosť Oriflame Cosmetics, ktorá mnohým ženám už dlhé roky plní sny o kráse a mladosti, snáď netreba predstavovať žiadnej z vás. No kto stojí v popredí tohto kozmetického gigantu? Dámska jazda za vás vyspovedala jedného z úspešných manažérov. Johan Larsson – generálny riaditeľ Oriflame Cosmetics pre strednú Európu a zároveň regionálny riaditeľ EMEA Central – regiónu, ktorý združuje 23 krajín vrátane Poľska, Českej republiky, Slovenska a Maďarska, nám prezradil, čím si ho žena získa, a nielen to:

Aká bola vaša cesta ku kozmetike?

Mňa najskôr oslovila spoločnosť Oriflame. Ohromili ma výsledky tohto kozmetického gigantu v priebehu mnohých rokov a tiež ma priťahovala možnosť žiť i pracovať v zahraničí. Keď som nastúpil do spoločnosti, uvedomil som si, že je to naozaj skvelá kozmetika pre ženy, ale aj pre mužov.

Ako vnímate krásu slovenských žien? V čom sú odlišné?

Podľa mňa slovenské ženy sú veľmi atraktívne. Nielenže sú krásne, ale očarujú prirodzeným šarmom. Čo ich odlišuje od ostatných? Nemám veľa skúseností so Slovenkami, ale ako som povedal, Slovenky sú krásne nielen svojim vzhľadom, ale tiež veľmi šarmantné, priame a nezávislé.

Čím si vás žena získa?

Tým, že je samostatná, že sa môžem na ňu spoľahnúť, že vie čo chce a stojí si za svojim názorom. Mám rád nezávislé ženy.

Čo si na žene všimnete ako prvé? (oči, postava, atď.)

Prvé? Určite úsmev a potom oči…

Ako sa podľa vás majú ženy nalíčiť, aby zaujali muža? Vyzývavo alebo

prirodzene?

Záleží, na akú príležitosť je mejkap určený. No vo všeobecnosti dám prednosť prirodzene nalíčeným ženám. Páči sa mi, keď mejkap skvelo podčiarkne prirodzenú krásu nežného pohlavia.

Aká pánska vôňa je vaša najobľúbenejšia?

Oriflame Flamboyant Prive

Aký výrobok značky Oriflame je vašou srdcovou záležitosťou?

To je veľmi ťažká otázka, pretože používam skutočne veľa výrobkov Oriflame, ktoré som si obľúbil. Milujem svoje vône, peny na holenie a výrobky, ktoré sa úžasne postarajú o pleť. Ale tiež každý deň používam naše wellness produkty (predovšetkým naše vitamíny, proteínové koktaily a polievky). No keď si mám vybrať jeden výrobok, je to hojivý zázrak Tender Care, ktorý existuje v Oriflame od začiatku firmy a patrí medzi náš najpredávanejší produkt.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk