Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
horoskop, znamenia zverokruhu
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:
10. júla 2017 HoroskopyHoroskopy na rok 2021 od DamskaJazda.skSITA

JÚL 2017 – mesačný výklad pre jednotlivé znamenia

Máme pre vás odporúčanie na mesiac júl. Zistite, čo vám radia karty.

BARAN

Nezabudli ste ďakovať za to, čo máte? Buďte vďační za hojnosť, ktorá k vám prichádza, aj keď si možno veľa vecí neuvedomujete. A to je to – skúste sa zastaviť a popremýšľať, čo všetko máte. Je tu pre vás malá rada – Tým, že dokážete prejaviť vďačnosť už aj za niečo, čo ešte nemáte, dávate najavo svoju vieru. A práve tá energia k vám pritiahne hojnosť. Môže sa objaviť či vo forme finančnej, alebo k vám môžu prísť nové príležitosti, skvelé nápady alebo vo forme darčekov. Práve vaša vďačnosť vám zabezpečí prísun nekonečnej hojnosti.

BÝK

reklama:

Možno sa cítite v nejakej situácii zaseknutí. Nuž, je čas sa rozhodnúť. Počúvajte svoju intuíciu. Ste v slepej uličke, tak sa skúste opýtať: „Čo si želáte vy sami?“ Univerzum od vás chce, aby ste boli rozhodní. Nenechajte ďalej pasivitu, aby ovládala váš život. Urobte pevné a jasné rozhodnutie a Nebesia vám poskytnú všetko, čo budete potrebovať k tomu, aby ste úplne v pohode odišli zo situácie, ktorá je už pre vás neprijateľná a nepríjemná. A tak vlastne pomôžete Univerzu, aby mohlo splniť vaše želania oveľa rýchlejšie. Odložte preto strachy a sústreďte sa iba na to, čo chcete dosiahnuť. A nezabudnite si pri tom užívať 🙂

BLÍŽENCI

Aj vy, rovnako ako Býci, sa potrebujete pohnúť z miesta. Už príliš dlho prestupujete na jednom mieste. Je možné, že sa necítite ešte dostatočne silní a pripravení na zmenu, ale karty hovoria, že je práve ten najideálnejší čas. Ak totiž budete stále čakať na to, kedy bude ten „správny čas“ , tak sa nikam nedostanete. Vždy totiž budete mať dôvod, prečo nie práve teraz. Prestaňte sa zaoberať dokola všetkým ostatným, čo si myslíte, že je dôležité. Dôležití  ste iba vy, váš život, vaše šťastie a spokojnosť.

reklama:

RAK

Pre vás, Raci, prišiel čas na zhmotňovanie vašich túžob – ak ste si teda udržali vieru pre ich zhmotnenie. Ľudia stále nechápu, aká je viera dôležitá. Ak totiž nejde všetko tak, ako si želajú, vzdajú sa. Ono je to ako keď zasadíte semienko. Ak chcete, aby vám z neho vyrástla rastlinka, musíte sa o neho starať. A tak je to presne aj s vašimi túžbami. Starajte sa o ne, dávajte im svojou vierou energiu, ktorú potrebujú. Práve teraz je vzácne obdobie na to, aby sa splnili.

LEV

reklama:

Levovi sa vraví, že je kráľ zvierat. Niektorí z vás však majú hlboko v sebe zakorenené, že ak chcú byť šťastní, potrebujú nejako trpieť a tvrdo pracovať alebo že si nič nezaslúžite. Je dobré si však uvedomiť, že splnenie prianí nie je odmenou za dobré správanie. Je to reakcia na vaše myšlienky, pocity, presvedčenia, na to, ako konáte. Keď teda pripustíte, že si zaslúžite hojnosť a šťastie, tak ho aj dostanete. Neblokujte si energiu svojimi postojmi a presvedčeniami.

PANNA

Možno si nie celkom veríte a to je chyba. Vaša vnútorná sila sa derie na povrch, tak jej v tom nebráňte. Prijať svoju „moc“ znamená, že už nie ste ochotní považovať sa za obeť. Pustite preto všetky negatívne pocity viny, krivdy – v súvislosti s inými, či s minulosťou. Tak sa vám začnú diať pozitívne zmeny v živote. Prestaňte sa báť, čo si o vás pomyslia iní, prestaňte sa báť, že ak niečo neurobíte na 100%, že je to zlyhanie. Jednoducho žite tak, ako cítite.

reklama:

VÁHY

Urobte si poriadok doma, aj v práci, aby ste obnovili rovnováhu vo svojom živote. Vaša energia je v ostatnom čase rozhádzaná a je načase to napraviť. Možno bude treba urobiť aj rozhodnutia, ktoré sú pre vás ťažké, ale v konečnom dôsledku vám práve môžu zjednodušiť váš život. Môže sa vám zdať, že je to nad vaše sily, ale spadne vám tak z pliec veľký balvan. Vaša energia sa navráti, sebavedomie sa zvýši. Jednoducho – zjednodušte si život!

ŠKORPIÓN

reklama:

Zdanlivo náhodné udalosti sú iba odpoveďou na vaše otázky alebo prosby. Venujte im preto pozornosť. Rôzne náhodné stretnutia, informácie, ktoré k vám prichádzajú a iné do seba zapadajúce udalosti sú naozaj odpoveďami na vaše modlitby. Čím viac si to všetko budete všímať, tým viac vás budú stretávať. Je možné, že ste už zistili, že náhody neexistujú. Viera a optimizmus môžu robiť zázraky vo vašom živote.

STRELEC

Ste momentálne na vrchole svojich síl, tak to využite. Všetko, čo robíte, obklopuje až zázračná energia. Preto veľmi dobre zvažujte, čo vysielate a na čo myslíte. Ste schopní totiž teraz veľmi rýchlo zhmotniť to, po čom túžite. Ale aj to, čoho sa bojíte. Tak pre aké zhmotňovanie sa rozhodnete?

reklama:

KOZOROŽEC

Je vám odporúčané nasadiť si „pozitívnu diétu“. Preto sa snažte čo najviac vyhýbať negativite v akejkoľvek podobe. Patria sem aj médiá. Tak sa vám podarí odstrániť všetky skryté bloky, ktoré doposiaľ spomaľovali alebo blokovali zhmotňovanie vašich prianí.

VODNÁR

reklama:

Aj pre vás je júl zázračným mesiacom. Ocitli ste sa v čarovnom okamihu. Zatvorte oči a prestavujte si, ako sa vám vaše prianie splnilo. Precíťte to úplne každou vašou bunkou v tele. Nezabudnite za tento dar poďakovať a pustiť ho zo svojej mysle. Ako keď napíšete na počítači text a dáte „enter“. Ak pre splnenie budete musieť niečo urobiť, pocítite veľmi jasné vedenie – preto si všímajte svoje pocity, myšlienky, nápady, vnútorný hlas a podľa toho konajte.

RYBY

Veľa energie venujete veciam, ktoré nemôžete zmeniť. Veľa vecí rozoberáte z každej strany, doslova „pitvete“. Nechajte všetko tak – čo zmeniť nemôžete, pustite. Nezaoberajte sa tým. Je vám odporúčané venovať sa sebe – nájdite si nejaké pokojné miesto, meditujte  o tom, čo chcete, aby sa vo vašom živote zhmotnilo. Hľadajte odpovede na otázky: „Čo chcem robiť ďalej?“, „Po čom naozaj túžim?“ To je nateraz to, čo máte riešiť.

reklama:

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Mesiac vášho narodenia prezradí o vašom sexuálnom živote veľa 4 znamenia zverokruhu, ktoré sa manželstvu vyhýbajú

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.