Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:
reklama:
4. júla 2016 HoroskopyEzoterika a liečiteľská poradňa od DamskaJazda.skSITA

JÚL – mesačný horoskop pre jednotlivé znamenia

Prinášame vám odporúčanie na prvý mesiac prázdnin. Čo pre vás karty odhalili?

Všeobecné odporúčanie:

 • mesiac júl nebude ničím výnimočným. Bude mesiacom kľudným, vyrovnaným a keďže je to dovolenkový mesiac, môžeme napísať, že bude mesiacom odpočinkovým. Pre tých, ktorí si myslia, že ich biznis by bez ich pričinenia nefungoval, tu mám správu: Fungoval! Nemyslite si, že ste nenahraditeľní! Na druhej strane sa skúste zamyslieť, o čom svedčí váš pocit nenahraditeľnosti – neveríte kolegom vedľa seba. Je dobré všeobecne zvažovať naše reakcie, naše postoje k veciam, ktoré sa nám dejú v živote a k ľuďom, ktorí sú v našom živote. Je tu výstraha k ceste do zahraničia. Hm – karty presne ukázali, čo je teraz aktuálne. Naozaj zvážte, do ktorých krajín vycestujete. Objavilo sa však aj dokonca Taliansko, Španielsko a Chorvátsko. Skúste preto viac tiché miesta, ako známe letoviská (platí to do októbra 2016)

Baran

 • Barani by naozaj mali v júli vypnúť, inak im na pracovisku hrozia hádky, stres, zmätok, starosti. Dozviete sa nejaké rodinné tajomstvo alebo niečo, čo sa týka vašej rodiny a dlhodobejšie sa tajilo. Táto informácia vami môže zamávať, je presne o tom, ako je písané vo všeobecnom odporúčaní – zvážte, aká bude vaša reakcia, prijmite ju a premýšľajte, prečo nastala vo vašom živote. Máte schopnosť zvládnuť aj nezvládnuteľné.

Býk

 • pre Býkov bude júl v znamení práce. Budú riešiť buď postup v práci, nové zamestnanie, prechod na inú pracovnú pozíciu. Tí, čo prácu nemajú, zúčastnia sa pracovného pohovoru. Je tu aj pozitívne vyriešenie niečoho, čo ste dlho očakávali.
reklama:

Blíženci

 • Blíženci majú úplne nádherný mesiac júl. Môžete si krásne užívať leto, stretávajte sa s milými ľuďmi, vypustite to, čo vám spôsobuje starosti a zbytočné vrásky. Každým dňom čakajte správu, ktorá spôsobí vo vašom živote zmenu. Tá zmena pre vás znamená nový životný smer a je zásadná.

Rak

 • Tento mesiac starostlivo zvažujte svoje rozhodnutia. Nejednajte zbrklo, bez rozmyslenia, mohli by ste svoje rozhodnutie totiž ľutovať. Napriek tomu, hlavne ženám ide do života veľmi pozitívna zmena. Využite naplno svoju intuíciu, tá vás posunie správnym smerom.

Lev

 • Levi, pozor na podvody, pozor na klamstvá. Vyhýbajte sa stresovým situáciám, vôbec ich pre svoj život nepotrebujte. Opäť platí, ako bolo napísané na začiatku – zvážte svoje postoje. Ak niečo riešite, nechajte tomu voľný priebeh – aj keď to trošku bude trvať, ale riešenie príde samo, aj bez vášho pričinenia. Nedávajte preto svoju energiu tam, kde nie je potrebná. Užívajte si leto.
reklama:

Panna

 • Pre Panny je júl pokojný, až by sa pýtalo napísať, že „lahodný“. Užívajte si chvíle zo svojim partnerom. Neriešte pracovné záležitosti, podsúva sa tu situácia v práci, ktorá bude vyzerať vážne, ale vôbec vážna nebude. Nepodľahnite preto stresu, panike. Dýchajte a vedzte, že všetko dobre dopadne. Nechajte sa ľahúčko unášať letom.

Váhy

 • Krásne zážitky s vašimi deťmi – tam venujte svoju energiu, ktorá sa vám neskôr vráti úžasným spôsobom. Niektoré Váhy začínajú premýšľať, ako to vôbec medzi nebom a zemou funguje. Leto akoby začalo otvárať záujem o ezoteriku (prosím neľakajte sa toho slova, skrýva veľa zaujímavých vecí). Pozor na nezmyselné hádky o „veľkosť zápalky“ (čiže pozor na hádky o ničom). Tento mesiac je u vás, Váhy, zameraný na rodinu. Preto, ak je nejaký problém, vyjasnite si ho. Neklamte, nehovorte polopravdy. Buďte k sebe maximálne otvorení.

Škorpión

 • Na ceste k vám je správa, ktorá vo vás vyvolá obrovský pocit šťastia. Sami si však blokujete nový, úspešný začiatok. Vnútorne možno trpíte. Máte možno pocit bezmocnosti, lebo neviete, ako ďalej. Momentálne ale neriešte nič. Užívajte si leto a všetko, čo k tomu patrí. Riešenie sa za krátky čas ukáže samé.
reklama:

Strelec

 • Pre ženy v tomto znamení – buďte opatrné a nebuďte tvrdohlavé! Za prvé vám to samým spôsobuje možno frustráciu a za druhé, určite sa tak necítite vôbec dobre. Opäť ako bolo na začiatku napísané – premýšľajte nad svojim postojom, než nejako zareagujete. Začnite mať rady sami seba, milé Strelkyne. Potom aj váš život začne byť úplne iný – spokojný. Nezabudli ste sa usmievať?

Kozorožec

 • Vyzerá to tak, že Kozorožci si možno budú riešiť hlavne partnerské vzťahy. Je načase byť k sebe naozaj úprimní. Ani netušíte, ako sa vám uľaví, ak si problémy medzi sebou vyjasníte. Máte na to, aby sa všetko dalo do úplného poriadku. Idete do toho? Kozorožci, ktorí niečo také riešiť nemusia, nech sa vyhýbajú sporom, hádkam a stresovým situáciám. Pozor tiež na klamstvo a podvod. Ak čakáte nejakú správu, ešte nie je ten správny čas, aby k vám prišla. Ak je to nezvratné, je vhodný čas na slušnú dohodu medzi vami. Zapamätajte si, že to, že už spolu neviete fungovať, nie je dôvod, aby ste sa nemohli dohodnúť v pokoji.

Vodnár

 • Stojíte pred nejakým rozhodnutím? Premýšľate, až sa vám z hlavy dymí? Tak ten dym vyvetrajte a užívajte si leto a slnečné lúče. To, čo vy považujete za problém alebo niečo neriešiteľné, problémom vôbec nie je. Je k vám na ceste veľmi pozitívna správa, ktorá vám v podstate vaše rozhodnutie uľahčí alebo vyrieši vašu dilemu. Tak načo sa tým teda zaoberať? Vesmír neznásilníte, všetko je správne načasované. Tak vydržte!
reklama:

Ryby

 • Aj Ryby majú na blízku vyjasnenie alebo sa k nim dostanú informácie, ktoré im ozrejmia doteraz nejasnú situáciu – tieto informácie vám sprostredkuje starší muž. Ak súviseli s financiami, vedzte, že určitým spôsobom ste si blokáciu spôsobovali sami. Je čas „oddeliť zrno od pliev“ – tak sa vám výrazne začnú diať nové, pozitívne veci v živote.

Horoskop zostavila Inka Nemezis 

reklama:

Odporúčané

K téme

Horoskop dňa: Takto vplýva deň narodenia na váš život! Horoskop: Aké leto čaká znamenie Kozorožec?

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.