JÚN - mesačný horoskop pre jednotlivé znamenia

Horoskop, znamenia zverokruhu

Čo vás čaká tento mesiac? Niektorí z vás zažijú milé i nemilé prekvapenia.

Všeobecné odporúčanie:

 • skončil nám retrográdny Merkúr, mohli by sme si konečne vydýchnuť, ale nie je tomu celkom tak. Energie, ktoré k nám prichádzajú, sú stále silnejšie a silnejšie. Pecky, ktoré je niekedy naozaj ťažké ustáť. Môže sa vám zdať, že sa všetko okolo vás rozpadá, funguje nejako divne, že ľudia sa správajú nejako divne, ale je to práve tým, čo sa deje vo svete energií a ako vplývajú na ľudí. Kam ich tlačia – k pravde, k vyriešeniu nevyriešeného, uvedomeniu, poznaniu…….Preto sa niektorí ľudia  cítia zle, sú unavení, majú zdravotné problémy, ktoré sa akoby na nich zosypali.  Odporúčam veľmi dávať pozor na svoje myšlienky a slová. Platí to stále a čoraz viac.

BARAN

 • ani neviem, čo napísať na základe výkladu k tomuto znameniu. Vyšli krásne karty. Šťastie, spokojnosť, pozitívny vývoj udalostí, dosiahnutie cieľa splnenie prianí, optimizmus, spokojnosť, spoločenský úspech. Pre nezadaných je tu začiatok nového vzťahu. Ak v tomto mesiaci idete robiť nejaké rozhodnutie, karta vás upozorňuje, aby ste boli opatrní – pozor na klamstvo, faloš, podvod.

BÝK

 • začiatok mesiaca ešte ťažké pocity, bezmocnosť, ale vlastníte niečo, čo je vlastnosťou býka – silu. Vnútornú silu, ktorá vám dáva zvládnuť aj nezvládnuteľné. Ide k vám nečakané prekvapenie, ktoré vám urobí radosť. Je tu koniec všetkého prežitého a začiatok nových vecí vo vašom živote.

BLÍŽENCI

 • čo nemáte odvahu vyriešiť? Kombinácia kariet hovorí vyslovene: čoho chcete dosiahnuť pomocou „divadla“, ktoré hráte? Prestaňte klamať sami seba. Teraz je tá najvhodnejšia doba pre nový začiatok. Je tu karta, ktorá upozorňuje na zdravie. Preto buďte opatrní. Napriek tomu, že znamenie Blíženci má vplyv na ruky, plecia, pľúca a priedušky, je dobré si dávať pozor aj na hrdlo, hrtan, hlasivky.

RAK

 • spokojnosť, šťastie, harmónia, radosť, dosiahnutie cieľa, začiatok niečoho nového. Transformácia, rozvoj. Meditácie, premýšľanie – mesiac vhodný na to byť so sebou samým, stiahnuť sa do seba a pochopiť minulosť. Nechajte sa unášať vlastnou intuíciou. Pre vás je to mesiac lásky, šťastia. radosti a naplnenia. Je tu aj dobrý výsledok, či koniec nejakej záležitosti. Ale tento mesiac je viac o vašom tele. Hýčkajte sa a rozmaznávajte.

LEV

 • úplne najkrajší výklad! Tri najpozitívnejšie karty v balíčku. Pre levov je jún úplne úžasný mesiac. Využite preto túto energiu a robte všetko, čo robiť chcete. Ak ste sa báli urobiť nejaké rozhodnutie, máte teraz šancu využiť to. Zvládnete to na výbornú, dokonca excelentne! Nové projekty, nové začiatky, dokonca bezpracný úspech, splnené želania, nové životné etapy. Pre tento mesiac by som chcela byť narodená v znamení Leva.  🙂

PANNA

 • čaká vás komunikácia s úradmi, úradníkmi, inštitúciami, ktorá bude pre vás v konečnom dôsledku pozitívna. V čom máte slabú vôľu? Je načase toto strnutie uvoľniť, lebo izolujete seba samého a nemôžete sa pohnúť ďalej. Napriek tomu je tento mesiac pre vás fajn, svieti vám na vašu životnú cestu slniečko. Otočte preto k nemu hlavu a užívajte si jeho energiu, naberajte silu. Užívajte si každý deň.

VÁHY

 • pre vás, váhy, mesiac lásky. Prijímajte a dávajte lásku, harmóniu a porozumenie. Máte vo výklade štvorlístok, je tu pre vás tento mesiac karta nádeje, šťastia, pozitívneho vývinu udalostí, ale aj nejaká rýchla zmena. Zvážte, čo si želáte. Plnia sa vám totiž všetky sny, dokonca aj tie málo pravdepodobné!

ŠKORPIÓN

 • Dôverujte hlavne sebe samému. Máte veľkú vnútornú silu. Idú smerom k vám záležitosti, kde by ste toto mali prejaviť a ukázať, v čom ste dobrí a silní. Môžu sa okolo vás pohybovať neprajníci, závistlivci, žiarliví sokovia. Buďte diplomatmi. Neprovokujte svoje šťastie a zostaňte sami sebou a stojte pevne s nohami na zemi. Neodhaľujte na počkanie veľa osobných detailov, nemuselo by sa vám to vyplatiť. Ukážte odvahu, ktorá momentálne vo vás akoby spala. Choďte vo svojich zámeroch neohrozene dopredu, ale nezabúdajte pritom pomáhať iným a podporovať ich.

STRELEC

 • Strelci tu majú karty, ktoré hovoria, že sa budú tento mesiac zaoberať financiami. Buďte opatrní, zvažujte. Pozor na podvody, straty. Je dôležité, aby ste počúvali svoje pocity, svoju intuíciu. Najlepšie bude, ak tento mesiac peniaze budete používať iba na veci nutné. Neodporúčam robiť žiadne finančné transakcie.

KOZOROŽEC

 • čaká vás zmena, ktorú ja v súvislosti s kombináciou kariet, aká vyšla, nazývam „guľový blesk“. Je to jednoducho povedané – veľká pozitívna zmena. Je tu možnosť presťahovať sa, cestovať. Je tu zmena – vnútorná aj vonkajšia, akákoľvek premena, obrat alebo zlom v nejakej situácii. Keďže  karta, ktorá dáva význam výkladu, je na kraji výkladu – zmena vo vašom živote je zásadná. Spoznali ste totiž, že idete zlým smerom. Je možné, že ste sa dokonca ocitli v slepej uličke. Zmeňte preto svoj život. Nepripustite ale, aby vaše reakcie na tieto zmeny boli príliš strnulé alebo nepružné. Prijmite novú situáciu s rozvahou a vyťažte z nej všetko, čo sa dá. Ako som na začiatku napísala – pre vás je to zmena pozitívna.

VODNÁR

 • čakajú vás drobné starosti, ktoré majú za následok zmenu nejakej situácie. Pomaly sa začne vyjasňovať situácia, ktorá vás ťaží. Urobte si poriadok vo vašich vlastných myšlienkach, myšlienkových stereotypov. Tak sa dokážete povzniesť nad veci a situácie. Pohľad z vtáčej perspektívy vám ukáže tú správnu cestu.

RYBY

 • karty pre neverníkov, pretože ich kombinácia hovorí o tom, že ak máte mimomanželský vzťah, príde k jeho odtajneniu. Pre ostatných – dozviete sa zaujímavé informácie, ktoré budú mať veľký význam pre váš život, pre jeho ďalšie fungovanie. Dlhodobé priaznivé vyhliadky, radosť, spokojnosť, spoločenská aktivita. Je to pre vás harmonická doba, ľudia okolo vás si vás budú vážiť, preto pozor, aby ste nakoniec neboli vy tí, kto spôsobí nejaký nekľud. Zamyslite sa nad tým, ako sa prejavujete pri rozhovoroch, jednaniach, pretože niekedy sa správate chladne, akoby bez citov. Ľudia okolo vás to niekedy môžu vnímať ako povýšenectvo.

Horoskop zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk