Katy Perry zverejnila lyric video k piesni Birthday

Katy Perry
Katy Perry SITA/AP

Skladba pochádza z albumu Prism, ktorý 29-ročná speváčka vydala vlani v októbri.

Americká speváčka Katy Perry zverejnila lyric video k piesni Birthday. Dvadsaťdeväťročná interpretka si v novinke aj zahrala, pričom v nej stvárnila cukrárku. V klipe je možné vidieť torty a množstvo ďalších dobrôt, na ktorých sú napísané slová skladby.

Birthday by mal byť ďalším singlom z albumu Prism, ktorý rodáčka z Kalifornie vydala vlani v októbri. Z nahrávky pochádzajú aj piesne Roar, Unconditionally alebo Dark Horse.

Katy Perry sa do povedomia verejnosti zapísala v roku 2008 vďaka piesni I Kissed a Girl z druhej štúdiovky One Of The Boys (2008). Po nej nasledovali albumy Teenage Dream (2010) a spomínaný Prism. Okrem hudby sa príležitostne venuje aj herectvu. V roku 2010 prepožičala hlas animovanej postavičke v epizóde seriálu Simpsonovci (1989) a neskôr aj Šmolinke v snímkach Šmolkovia (2011) a Šmolkovia 2 (2013). V roku 2011 hosťovala v komediálnom seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014).

Predstavila sa tiež v dokumente Katy Perry: Part of Me (2012) o jej kariére a osobnom živote. Koncom roka 2012 ju prestížny americký hudobný týždenník Billboard vyhlásil za ženu roka.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk