Každá z nás môže byť krásna v plavkách od F&F!

Každá z nás môže byť krásna v plavkách od F&F!
F&F

Ideálne plavky zvýrazňujú krivky, zakryjú nedostatky, zaujmú a zároveň sa v nich cítime dobre. Poradíme vám, ako si vybrať tie správne, ktoré budú zároveň aj trendom leta.

Leto sa spája s dňami, keď je Slnko dlhšie na oblohe, voda láka a pokožka pobozkaná horúcimi lúčmi túži po krásnych plavkách. Tie ideálne zvýrazňujú krivky, zakryjú nedostatky, zaujmú a zároveň sa v nich cítime dobre. Každá z nás môže byť krásna v plavkách od F&F.

Club Tropicana

Jednofarebné plavky vo výraznej fuksiovej sú ozvláštnené textilnými kvetmi na podprsenke aj na zaväzovaní nohavičiek. Tento typ podprsenky je ideálny pre dámy s menším poprsím. Ramienka sú odopínateľné, nehrozia teda žiadne biele neopálené pásiky. Ak k nim túžite doladiť aj osušku, ibišteková v sviežich farbách bude dokonalá, nehovoriac o zlatých náušniciach a žabkách.

Ovocná sila

Každá z nás môže byť krásna v plavkách od F&F!
Ananásové leto F&F

Táto letná sezóna je v znamení veľmi esteticky dobre vyzerajúceho ovocia – ananásu. Objavuje sa na plavkách i letných šatách a je chutnejší ako kedykoľvek pred tým. Len ho skúste a uvidíte, že vás nesklame. Vystužená podprsenka s možnosťou odpínateľných ramienok sa dá kombinovať s viacerými nohavičkami, s nízkym pásom, s vysokým alebo tzv. brazílske. Výber záleží od postavy. Za vyskúšanie stoja aj celé plavky s hlbokým výstrihom s glamour doplnkami, v podobe espadriles na platforme, zlatého náramku a čierneho klobúka.

Go Sailor !

Každá z nás môže byť krásna v plavkách od F&F!
Námornícke leto F&F

Plavky s námorníckymi motívmi nevyjdú z módy nikdy. Sú skrátka späté s letom. Pásiky, kotvy či uzly vás nenápadne primäjú vypnúť plachty hruď a užívať si leto. Vyskúšajte k nim aj štýlové a mäkké plážové uteráky od F&F home, ktoré len umocnia námornícky look.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk