Každý vzťah vám stroskotá? Toto môže za vaše nešťastie!

prečo vám stroskotá každý vzťah
Každý vzťah vám stroskotá? Toto môže za vaše nešťastie! Thinkstock

Niekedy je tajomstvo vášho šťastia jednoduché a dostupné. Pomôžeme vám ho odhaliť.

Vaše hľadanie lásky vás už ubíja, prechádzate zo vzťahu do vzťahu a napriek tomu stále nemôžete nájsť toho pravého partnera, s ktorým by ste dokázali zostarnúť. Ak je to aj váš prípad, práve vám sú určené nasledujúce riadky, ktoré vám pomôžu pochopiť, v čom spočíva vaše nešťastie v láske.

Nepoznáte svoje vlastné JA

Nič neovplyvní váš život tak výrazne, ako keď pochopíte a zmeníte samé seba. Prečo? Pretože, keď nepoznáte svoju povahu, neviete, čo chcete ani koho chcete. Nedokážete jasne pomenovať, čo má pre vás skutočnú cenu a čo nie. Neviete, čo vás urobí šťastnou a aký človek sa k vám hodí.

Ak sa nevyznáte sami v sebe, nevyznáte sa ani v druhých

Vaša neznalosť vlastných hodnôt spôsobí, že keď sa s niekým zoznámite, nepoznáte, či je pre vás dobré to, čo vám druhý človek ponúka. Začnete s ním chodiť alebo žiť a po čase zistíte, že vám partnerova povaha alebo spôsob života absolútne nevyhovuje. Vaše hľadanie samej seba vás potom stojí veľa sklamaní a stroskotaných lások. Nedokážete totiž vydržať v žiadnom vzťahu, pretože vždy objavíte niečo, čo vám nevyhovuje alebo vadí, či bude naopak lákavejšie a lepšie.

Ste záhadou aj pre vášho partnera

Rovnako platí, že sa druhí nevyznajú vo vás. Meníte nálady, svoje túžby a keďže neviete, čo vás urobí šťastnou, nepoznajú to ani vaši najbližší. Stávate sa záhadou pre vášho partnera, ktorý po čase môže s vami stratiť trpezlivosť .

Každá z nás má tajomstvo svojho šťastia ukryté vo svojom vnútri. Stačí len pochopiť, v čom spočíva.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk