Keď sa nám nechce natierať opaľovacím krémom

Opaľovať sa, slnko, leto opaľovanie

(DJ/PR) Každoročne varujú dermatológovia pre následkami prílišného opaľovania, ale vo svojom okolí nájdeme stále veľa ľudí v hnedo-červených tónoch. Dôvody sú rôzne: Naháňame sa za bronzovým opálením alebo sa nám jednoducho nechce krémovať a nad dôsledkami mávneme rukou. Daylong sa preto rozhodol čo najviac urýchliť nanášanie opaľovacieho prípravku a urobiť zo slnečnej ochrany príjemnú a doslova osviežujúcu záležitosť.

Všeobecne sa muži natierajú menej než ženy. Jednak je nežnejšie pohlavie zvyknuté na krémy a starostlivosť o svoj vzhľad. No tiež si viac uvedomujú estetické dopady slnka. Žiadna žena sa neteší na predčasné vrásky alebo škvrny na tvári či rukách. „Minule ma natierala priateľka na hotelovej izbe krémom s vysokým faktorom. Trvalo to asi 15 minút a ďalších 30 som sa nudil na izbe, kým krém zaschol. A najhoršie je to na nohách, kde ho treba rozotierať cez chlpy. To sa mi každý deň na dovolenke skutočne nechce,“ vykresľuje 35-ročný Ján z Banskej Bystrice častý prípad.

Stačí rozprášiť

Daylong.jpg

Švajčiarska farmaceutická spoločnosť Galderma sa preto rozhodla vyvinúť produkt, ktorým by motivovala všetkých tých, ktorým sa nechce venovať slnečnej ochrane veľa času a chcú si letný čas kvalitne užiť bez následkov.

Daylong Protect&care SPF 50+ je opaľovací prostriedok vo forme aerosolu. Predstavte si ho ako hmlu, do ktorej sa obalíte alebo ako osviežujúci sprej s vodou. Na rozdiel od krémov v spreji, tento už netreba ďalej rozotierať. Po nastriekaní sa aerosol rovnomerne rozloží na koži, doprajte mu ešte 20 minút na vstrebanie a môžete skočiť rovno do vody. 
Dominika cibulkova.jpg

Aerosol zabezpečuje vysokú ochranu vďaka faktoru 50 plus. Spolu s účinnou vodeodolnosťou je ideálnym spoločníkom pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí neobsedia v tieni a chcú zažiť dobrodružstvo.

Chrbát zvládnete sami

Chrbát mi natiera vždy priateľka s ktorou cestujem. Bez nej by som bol stratený,“ zdôveril sa profesionálny cestovateľ Martin Navrátil. Predstava, žeby to zvládol s Daylong Protect&care SPF 50+ sám, sa mu pozdávala, keďže sa chystá v auguste do Konga bez partnerky.

Výrobcovia Daylongu mysleli aj na to. Hlavica spreju umožňuje nanášanie v 360-stupňovom uhle, takže pokojne môžete obrátiť aerosol dole hlavou a spoza krku rozprestrieť ochranu po celom chrbte.

Ďalšie tohtoročné vychytávky od značky Daylong nájdete na www.daylong.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk