Kinder Surprise ukrýva podmorský svet aj ľadové kráľovstvo

Low_thug_crab finding_dory.jpg

Milovníci prekvapení i čokoládových pochúťok Kinder majú opäť dôvod na radosť. Od septembra môžu začať v obchodoch zbierať jedinečnú limitovanú edíciu čokoládových vajíčok Kinder Surprise, v ktorých sa ukrýva séria celkom trinástich figúrok animovaných hrdinov z populárnych filmov „Hľadá sa Dory“ a novo natočeného dielu „Frozen 2“. Modrú rybku s priateľskou povahou alebo odvážnu Annu a šibalského Olafa si tak môžete nájsť aj vy!

Toto leto je plné horúcich noviniek, ktoré milovníkom animovaných príbehov prinášajú nové dobrodružstvá zo sveta morských príšeriek, ale aj pokračovanie napínavých zápletiek hrdinov ľadového kráľovstva. „Hľadá sa Dory“ je americký animovaný film z dielne štúdia Disney Pixar, ktorý do slovenských kín priplával tento rok v júni. Tvorcovia nadviazali na 13 rokov starý oscarový film „Hľadá sa Nemo“ a priniesli na filmové plátna nové dobrodružstvá zábudlivej rybky Dory, jej kamarátov Nema, Marlina a ďalších známych hrdinov. „Frozen 2“ zase nadväzuje na prvý, Oscarom ocenený, diel ľadového kráľovstva, ktorý bol inšpirovaný klasickou rozprávkou Snehová kráľovná od Hansa Christiana Andersena. Príbehy roztomilých podmorských bytostí ako aj ľadová rozprávka s klasickými motívmi sa u divákov stali okamžite veľmi populárne, preto sa spoločnosť Ferrero rozhodla potešiť všetkých nadšencov kreslených filmov a s príchodom nových animovaných trhákov si pre nich pripravila špeciálnu limitovanú edíciu.

V čokoládových vajíčkach Kinder Surprise sa ukrýva napríklad nezbedná zábudlivka Dory, jej kamaráti Nemo a Hank alebo krásna Elsa, horal Kristoff a aj veľmi obľúbený Olaf. S Kinder Surprise si tak vychutnáte nie len mliečnu čokoládu Kinder, ale aj okamih prekvapenia, či sa práve vo vašom Kinder Surprise neukrýva vaša obľúbená postavička.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk