Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
37354490_1804198396269644_7809359345770037248_o.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Konferencia happy Company v roku 2018, foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:
reklama:
2. apríla 2019 od DamskaJazda.skSITA

Konferencia Happy Company: Nájsť harmóniu bude zručnosťou číslo 1

DJ/PR V poradí už 7. ročník konferencie prinesie tému Harmónie – ako byť v súlade so sebou, s prácou, so životom.

V dnešnej rýchlej a premenlivej dobe máme len málo času zastaviť sa a obnoviť vnútorné zdroje svojej sily a vitality. Napriek tomu sú požiadavky na náš výkon čoraz väčšie, a tak siahame stále hlbšie do svojich rezerv. To vedie často k pocitom úzkosti, depresiám alebo až syndrómu vyhorenia, ktorý je dnes bežnou súčasťou pracovného života. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie bude stres po roku 2020 príčinou pracovnej neschopnosti č. 1. Tento trend vnímame aj na Slovensku – podľa prieskumov už teraz prekoná každý štvrtý Slovák duševnú chorobu.

Životná harmónia nie je stav, na ktorý sa môžeme opýtať – už sme tam? O rovnováhu v živote sa potrebujeme starať, čo v skutočnosti znamená – starať sa o seba. O svoje návyky, o to, akým spôsobom rozmýšľame, ako pristupujeme k veciam, ktoré sa nám dejú a aj k tomu, čo tu po nás ostáva. A vnímať aj to, že sme ako jednotlivci, hoci rozdielni, súčasťou väčšieho celku – rodiny, firmy, krajiny, a napokon planéty, ktorú máme všetci spoločnú.

Company
Foto: www.facebook.com

Inšpiráciu pre viac harmonický a udržateľný život aj biznis prinesú na konferenciu tieto osobnosti:
Dr. Radkin Honzák – psychiater, špecialista psychosomatického prístupu, publicista a pedagóg bude hovoriť o fenoméne dnešnej doby – syndróme vyhorenia: „Pokiaľ ste sa ocitli v situácii, že sa plamene vášho nadšenia chystajú stráviť aj vás, je nevyhnutná nejaká zmena. A jediné, čo môžete zmeniť, ste vy sami. Je to ťažké, ale jediné skutočne účinné riešenie. A stojí za to – v každom veku.“

reklama:

Žena, ktorá zvedomila reč tela na Slovensku, zakladateľka spoločnosti Bodytalks, psychologička a tanečná terapeutka Monika Stehlíková porozpráva o tom, ako nám telo môže pomôcť zostať v harmónii: „Nenaprávam ľudí, práve naopak, vediem ich k tomu, aby objavili vlastný autentický prejav, boli v harmónii so sebou a dokázali otvorenejšie vnímať seba aj ostatných.“
Medzi rečníkmi vystúpi aj Karol Stýblo, zakladateľ a master chocolatier Lyra Chocolates. Bude hovoriť o tom, že vzťahy sú dôležitejšie ako akýkoľvek biznis príbeh: „Pozitívna energia, ktorá sa vytvorí medzi ľuďmi už pri výrobe produktu, sa dostane až ku konečnému zákazníkovi – a ľudia to vždy vycítia.“

52864526_2114302761925871_9159658984452390912_o.jpg
www.facebook.com

Okrem týchto osobností privítame aj Petra Skondrojanisa, stratéga firemnej kultúry a biznis poradcu, Dušana Dedinského, včelára a držiteľa ocenenia za zásluhy o rozvoj včelárstva, Lauru Baross, aktivistku Zero waste a dizajnérku environmentálnych interiérov pôsobiacu v New Yorku, Alenu Heribanovú, moderátorku a autorku relácie RTVS Anjeli strážni a ďalších inšpirujúcich hostí.

Okrem nich na vás čaká aj pestrý a tvorivý sprievodný program. Tešíme sa na vás 30. mája v Divadle Aréna v Bratislave. Vstupenky sú k dispozícii na www.konferencia.happycompany.sk.

reklama:

Odporúčané

K téme

3 dôvody, pre ktoré sa home office oplatí Prečo sa stále cítite unavená?

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.