Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Superfeel_ 1109.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: SUPERfeel
22. októbra 2018 Tipy redakcie od DamskaJazda.skSITA

Konferencia SUPERfeel ovládla Bratislavu!

BRATISLAVA 22. októbra 2018 (DJ/PR) – Uplynulý piatok patril ženám. Ďalší ročník konferencie pre všetky ženy naplnil svoje poslanie a viac ako stovka žien spoznala počas prednášok, bohatého programu a sprievodných aktivit iné, inšpiratívne a úspešné dámy.

V piatok, 19. októbra, sa konala konferencia SUPERfeel, ktorej autorkou a organizátorkou je bývalá modelka Ivana Kičikoleva. Prítomné dámy si mohli vychutnať deň plný prednášok, motivačných príbehov, inšpirujúcich prejavov a podporných slov, zároveň možnosť nadviazať nové kontakty. Presne tak to vyzeralo uplynulé piatkové popoludnie v bratislavskom Austrian Trend Hoteli. Témou konferencie bola Žena a jej role v živote. Žena – matka, partnerka, podnikateľka. Prednášajúce dámy prišli inšpirovať návštevníčky svojimi osobnými skúsenosťami, praxou, či životnými príbehmi. Medzi prednášajúcimi bol iba jeden muž – MUDr. Mikuláš Štefan, ktorý prítomným dámam porozprával o Odpustení a jeho vplyve na naše zdravie. Téme zdravia sa venovala aj MUDr. Jarmila Klímová vo svojej prednáške Životné cykly v psychosomatike. Hovorili sme aj Tradične / netradične o liečbe bežných ochorení v ambulancii praktického lekáraMUDr. Renátou Gorthovou. Zdravý životný štýl súvisí aj s jedlom, preto sme sa rozprávali o Trendoch v stravovaní a ako si vybrať ten ideálny pre sebaMUDr. Evou Tkáčovou, Mirkou Luberdovou a Ing. Želmírou Komorechovou. Stretnúť ste sa mohli s inšpiratívnymi ženami, ktoré sú naozaj odborníčkami vo svojej oblasti. S Janou Pištejovou, Luciou Lucid Sládečkovou a Veronikou Vágner Husárovou sme diskutovali o Kulte krásy ženy 21. Storočia a s life – koučkou Janette Šimkovou sme hovorili o tom, Prečo sa ženy rozvádzajú a muži zahýbajú,

Konferencia SUPERfeel je mojou srdcovkou! Aj v tomto ročníku sme návštevníčkam ponúkli v rámci piatkového popoludnia pestré prednášky a diskusie, stretnutie s inými inšpiratívnymi ženami a som nesmierne rada, že sa nám podarilo naplniť tému konferencie absolútne dokonale,“ hovorí organizátorka Ivana Kičikoleva a už teraz plánuje ďalší ročník.

Odporúčané

K téme

Konferencia Umenie byť ženou. Načerpajte inšpirácie z pohodlia vášho domova Bizniskonferencia v Bratislave nie je určená len pre ženy

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.