Krátke vlasy: Účesy, v ktorých budete sexi

krátke účesy
Thinkstock

Ak sa zamýšľate nad tým, že chcete zmeniť svoj účes, no jediné čo vás brzdí je strach z toho, že vás účes rýchlo omrzí, zabudnite na to. Vaše vlasy nemusia byť jednotvárne, rovnako ako pri dlhých. Aj krátkym strihom dokážete meniť svoj šmrnc a prispôsobovať sa príležitostiam. Inšpirujte sa a skúšajte.

Hladká elegancia

Či už sa rozhodnete pre mikádo, bob alebo krátke vlasy na štýl Rihanna, stále máte rovnaké možnosti. Vlasy viete tvarovať, takže nemusia zákonite ležať alebo stáť ako sa ráno zobudíte. V dnešnej dobe viete s nimi urobiť čokoľvek.

Jemne vyžehlené vlasy pôsobia upravene, nežne a elegantne u každej ženy. Aj pri dlhých, polodlhých, či krátkych vlasoch týmto nič nepokazíte. Každú prichádzajúcu príležitosť si viete uľahčiť tým, že si upravíte imidž dohladka.

účesy, krátke vlasy
Thinkstock

Neposlušné vlny

Pre ležérne každodenné, ale aj večerné využitie vám uhladenosť vystriedajú kučierky, ktoré v kratšom strihu vyznievajú veľmi roztomilo. Tento účes pôsobí omladzujúcim dojmom už aj preto, že sú cielene robené asymetricky a hravo.

Takýto účes docielite použitím žehličky. Kulma robí rovnomernejšie vlny, takže siahnite skôr po prvej variante. Pramene vytáčajte smerom von.

Krátke účesy, vlasy
Thinkstock

Marilyn Monroe

Kúzelná žena ako Marilyn, vždy ovplyvňovala módu a vždy aj bude. Podľa nej sa napodobňuje líčenie, vlasy, aj štýl obliekania. Nádherné usporiadané vlny v nadýchanom štýle.

Takto nádherný efekt docielite kulmou aj žehličkou. Vlny musia byť veľké a prechod medzi stúpaním a klesaním má byť výrazný. Takto ich smerujte jemne dovnútra.

krátke vlasy, účesy
shutterstock.com

Krátke vlasy – účesy

Tu nájdete niekoľko ďalších inšpirácií na účes z krátkych vlasov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk