Krst mesačníka Playboy bol vďaka sexy kočkám poriadne horúci

Krst októbrového čísla mesačníka Playboy
Fotograf Mário Gotti so zajačikmi na krste októbrového čísla mesačníka Playboy SITA/Ján Koller

Krst známeho mesačníka si nenechali ujsť ani známe osobnosti a portál Dámskajazda.sk bol pri tom!

Vo štvrtok večer sa smotánka zišla na párty mesiaca – krste októbrového čísla mesačníka Playboy.

Na terase Roof Baru v obchodnom centre Eurovea sa to hmýrilo krásnymi dievčatami, solventnými pánmi a známymi osobnosťami slovenskej šoubiznisovej scény.

Objavila sa bývalá farmárka Monika Haklová, ku ktorej sa neskôr pridal aj jej priateľ Martin. Monike spočiatku robila spoločnosť Martina Štetiarová, Miss Carat Tuning, ktorá je známa aj účinkovaním v treťom pokračovaní reality show Farma.

Vtipným tričkom zaujal fotograf Mário Gotti, známy blízkym vzťahom s moderátorkou Erikou Judíniovou a vkusne krásnymi fotkami playmatiek. Na jeho tričku bola fotografia Barbary Bátorovej, bývalej milenky multiotecka Borisa Kollára.

Na párty predviedla svoje prednosti aj tvár májovej titulky mesačníka Playboy, Playmate Lela Ceterová. Tá si svoje vnady nechala vylepšiť plastickým chirurgom ešte ako racing hostestka Formuly 1.

Herec Marek Majeský sa na krste objavil po boku manželky Janky. Nezdržali sa však dlho, doma ich totiž čakala dcérka Ema.

O hudbu sa na krste postaral DJ Miss Rodez vs. Paul H. Live sax , večerom prítomných hostí sprevádzal moderátor Binďo Bindas. Na afterparty vystúpila rappová formácia Kontrafakt v sprievode Rytmusa a Egaa, ako špeciálny hosť ich sprevádzal hudobník Martin Valihora.

Počas krstu prebehli aj dve módne prehliadky, na prvej predviedli modelky a model oblečenie módnej značky LeBaron. Medzi inými aj svadobné šaty, v ktorých sa vydávala speváčka a herečka Lucia Molnárová a ktoré boli špeciálne ušité pre príležitosť jej sobáša. Počas druhej módnej prehliadky predstavila svoju tvorbu módna návrhárka Janka Jurčenko.

Vychytávkou večera bol určite aj welcome drink, pretože v jednom z nich sa nachádzal pravý diamant

od spoločnosti DIC. Ten si v drinku nakoniec našla šťastná výherkyňa, jedna z dám prítomných na párty.

Okrem iného sa na októbrovom Playboy krste konala aj verejná zbierka nadácie Nádej pre všetkých na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Večer, na ktorom sa krstil pánsky magazín Playboy nesklamal, teda možno len prítomné dámy boli trochu sklamané. Nedorazil totiž azda najväčší milovník žien – Boris Kollár, ktorý momentálne trpí veľkými bolesťami pre zápal trojklanného nervu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk