Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žena a zverokruh
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena a zverokruh www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
14. apríla 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Ktoré znamenie zverokruhu je najlepšou manželkou? Ste medzi nimi? Ak áno, mal by si vás partner vážiť, keďže nikoho lepšieho nemôže nikdy nájsť

Astrológovia majú jasno. Každé znamenie zverokruhu má svoju nezameniteľnú osobnosť, ktorá určuje smerovanie každého človeka a jeho úspešnosť v rôznych spoločenských úlohách. Všetko je určené tým, v ktorej pozícii stálo slnko v okamihu vášho narodenia a gravitačné sily ktorých vesmírne  telesá v tom okamihu práve pôsobili na zemeguli. Vďaka tomu je okrem iného tiež možné určiť, ktoré zo znamení zverokruhu býva najlepšou a najstarostlivejšou manželkou.

Baran

Barani sú tvrdohlaví a pevní. Manželka-baran svojho muža vo všetkom podporuje a podľa svojich najlepších znalostí a skúseností pomáha dosiahnuť jeho ciele. Plní svoje rodinné a manželské povinnosti, ale tým sa nenechá zbaviť svojich vlastných cieľov a snov. Je to veľmi aktívny typ človeka, ktorý rád organizuje. Ale pozor, barani sú veľmi žiarliví!

Býk

Žena býk je skutočnou vládkyňou domácnosti. Je dobrosrdečná, dobrá a milujúca. Zbožňuje prácu s deťmi a vzorne sa stará aj o rodinnú pokladnicu a zaistenie bezpečnosti členov rodiny.

Blíženci

Ľudia v znamení blížencov sú ochotní sa pre manželstvo zmeniť. Žena v znamení blíženca je svojím manželom nadšená, ale to vyžaduje, aby bol na rovnakej intelektuálnej úrovni, ako je ona sama.

Rak

reklama:

Žena v tomto znamení je ideálnym typom manželky. Je citlivá, lojálna, vynikajúca milenka a vzorná matka. Svojho manžela nadovšetko miluje a potrebuje, aby ju za to chránil a podporoval.

Lev

Levice veľmi rady organizujú a prijímajú opatrenia, ale nezanedbávajú ani domáce práce. Je to veľmi ambiciózny typ ženy, ktorá je krásna, zmyselná a lojálna.

Panna

Panna rada analyzuje. V manželstve je citlivá a verná. Dokáže všetko, ale potrebuje k sebe spoľahlivého a zodpovedného manžela. Táto žena je mierna, krehká a citlivá.

Váhy

reklama:

Ženy v znamení váh sú veľmi atraktívne a mávajú veľa obdivovateľov. V manželstve hľadajú harmóniu a rovnováhu. Svojho manžela veľmi milujú. Potrebujú muža, ktorý im dokáže poskytnúť pohodlie a luxus.

Škorpión

Žena-škorpión berie manželstvo veľmi vážne, ale dokáže byť len s tým, koho naozaj miluje a to isté očakáva aj od svojho manžela. Potrebuje byť rešpektovaná a potom urobí všetko pre to, aby rodina žila šťastným životom. Je veľmi energická a vášnivá, ale ak jej očakávania manžel sklame, bez premýšľania a okamžite odchádza.

Strelec

Strelci sú chytrí a priateľskí. Manželka v tomto znamení svojho muža podporuje. Nepáči sa jej však jednomyseľnosť a stále potrebuje nové podnety. Jej muž nutne musí mať zmysel pre humor. To je pre takúto ženu zo všetkého najdôležitejšie.

Kozorožec

reklama:

Ľudia v tomto znamení sú pokojní a rodinný život stavajú  na hlavné miesto vo svojom hodnotovom rebríčku. Žena-kozorožec niekedy pôsobí až trochu chladne a zdržanlivo. Je ale lojálna a svojim partnerom doslova žije. Nie vždy ale dokáže adekvátne vyjadriť svoje pocity.

Vodnár

Tieto ženy sú citlivé a priateľské. Nepáči sa im otroctvo, ale ak sa rozhodne spojiť svoj život s druhým človekom, berie to veľmi vážne. Je veľmi úprimná, dáva najavo svoje pocity, ale nikdy z nej nikto neurobí typickú ženu v domácnosti. Keď sa zo vzťahu stane rutina, veľmi ľahko sa presunie inam.

Ryby

Ryby sú veľmi citlivé a tajomné. Potrebujú silného muža, ktorý im dokáže pomoc pri prekonávaní životných ťažkostí. Zvyčajne nie je príliš naklonená manželstvu, stále hľadá a dúfa, že niekde bude mať väčšie šťastie.

reklama:

Odporúčané

K téme

Neuveríte, čo všetko si môžete dať chrániť alarmom! Tu vám vysvetlíme prečo sa vaše deti pred vami správajú horšie, než pred ostatnými

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.