Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
01 1.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
01 1.png youtube.com
reklama:
reklama:
reklama:
29. júla 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Ktorý anjel sa vám najviac páči? Získate predpoveď, ktorú teraz najviac potrebujete

Všetci sme v honbe za šťastím. O niečom snívame, plánujeme, usilujeme sa o ich realizáciu, dúfame, veríme a čakáme. Každý z nás má svoje hodnoty a priority. Niekomu ku šťastiu chýba určité množstvo peňazí a niekto hľadá lásku, podporu, pochopenie. A ak nemôžete pochopiť, čo hľadá vaša duša v tejto životnej fáze, hmotné alebo duchovné dobro, odporúčame vám pochopiť túto otázku tým, že prejdete nekomplikovaným testom. Pozrite sa na tri figúrky anjelov a vyberte si tú, ktorá vás zaujala ako prvá.

Ak si vyberiete anjela, ktorý sedí na kolenách

Anjel lásky

Tým, že ste nechali situáciu, aby sa vyvinula sama, vám sa to vymklo z rúk. Vy sami ste si nevšimli, ako sa pocity ochladili a láska prešla. Áno, zostáva úcta k partnerovi a skôr náklonnosť, ale na tomto vzťahu nebudete stavať. Ak chcete znova cítiť motýle v bruchu, musí existovať láska a vášeň. Ale ako sa hovorí, beznádejné situácie neexistujú. Tým, že zhromaždíme všetku vôľu v päsť, môžete vrátiť pocit, ktorý ste mali.

Ak je vaša voľba tancujúci anjel

Anjel viery

reklama:

Vo vašom živote sa stalo niečo, čo spôsobilo, že ste stratili vieru v ľudí. Bez nej to nejde. Je vo vašich silách pokúsiť sa získať späť stratený pocit. Po prvé, verte v seba a svoje sily. Po druhé, začnite dôverovať ľuďom, vašim blízkym, rodine, priateľom. Áno, možno ste sa raz spálili a teraz je pre vás ťažké znovu pustiť ľudí do svojho života a už vôbec, naučiť sa im znova veriť. Bez viery nebudete môcť ďalej postupovať a plánovať ďalšie kroky. Takže ak chcete svetlú budúcnosť, snažte sa veriť v seba a ľudí, ktorí sú vo vašom blízkom okolí.

Ak ste si vybrali vznášajúceho sa anjela

Anjel nádeje

V tejto životnej fáze ste stratili nádej. Ak sa vás niekto spýta, na čo vkladáte nádeje a na čo sa v tejto chvíli spoliehate, nebudete schopní presne a jasne odpovedať na tieto otázky. Vaše trápenia a dlhé úvahy naznačujú, že ste jednoducho stratili nádej. Nádej v ľudí, vo svojej svetlej budúcnosti. Vašou úlohou teraz je naučiť sa znova dúfať a každý svoj krok urobiť s nádejou na lepší výsledok a úspech. To vás motivuje a podnecuje. Ak to nemôžete urobiť sám, potom sa rozhliadnite a všimnete si, že ste obklopení ľuďmi, ktorí vám pomôžu vrátiť tento stratený pocit. A ešte rada. Prestaňte fňukať a sťažovať si. Naučte sa vidieť dobro, pozitív, svetlo vo svojich činnostiach. Pozitívna nálada vám pomôže vrátiť nádej a radosť. Takže ak chcete vo svojom živote začať niečo meniť, začnite pri sebe.

reklama:

Odporúčané

K téme

Akčné ženy: Hybrid konferencie Pre zdravie ženy prinesie program do každej domácnosti, kde mu otvoria Mäsová pochúťka, ktorá je pre ženy nebezpečná. Gynekológ vysvetľuje prečo

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.