Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
V ktorom veku si vychutnáme sex
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
29. novembra 2019 Sex a vzťahy od Milota MezeiováSITA

Legendárny zdroj rozkoše! Existuje bod G alebo nie?

Nepolapiteľné povestné miesto rozkoše má každá z nás. Poďte ho s nami objaviť.

Záhadný bod G je jednou z najviac diskutovaných tém, pokiaľ ide o sexuálne zdravie žien. Niektoré štúdie dokonca tvrdia, že neexistuje. Kde je teda pravda? „Je to erotogénna oblasť, ktorá je odlišná od iných oblastí vaginálneho kanála,“ hovorí sexuológ PhD. Yvonne K. Fulbright. „No pre niektoré ženy, rovnako ako bradavky, nemusí znamenať vzrušenie,“ dodáva.

Čo presne je bod G?

Ak veríte, že bod G máte, môže to pre váš intímny život znamenať veľké plus. „Je to malé množstvo erektilného hubovitého nervového tkaniva, žliaz a krvných ciev, ktorého stimulácia počas pohlavného styku môže znamenať sexuálne vzrušenie,“ hovorí Fulbright. „Nachádza sa medzi lonovou kosťou a prednou časťou krčka maternice v prednej stene pošvy ( je bližšie k žalúdku, nie k vášmu chrbátu),“ upresňuje sexuológ.

Ako bod G nájsť?

Ak chcete nájsť povestný bod G, musíte byť uvoľnená a naladená na milovanie, inak ho nemáte šancu objaviť. Takže pomôžte si správnym svetlom, hudbou, pornom a podobne, aby ste sa dostali do správnej intímnej nálady. Potom vložte do pošvy dva alebo tri prsty, na ktoré ste predtým naniesli lubrikant (do hĺbky asi na dva prsty). Ak ucítite šteklivý pocit, to je to správne miesto, ktoré chcete objaviť.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

69shop (NÁŠ TIP)→ 69shop (NÁŠ TIP)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
iSEXshop (ZĽAVY)→ iSEXshop (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Kondomshop (ZĽAVY)→ Kondomshop (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Love sexshop (ZĽAVY)→ Love sexshop (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Intímne Nákupy (ZĽAVY)→ Intímne Nákupy (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

Ktorá technika je správna?

Na stimuláciu bodu G použite pevný tlak a ten správny pohyb prstov. Napríklad skúste rytmický kruhový pohyb. Ďalšia populárna metóda je pohyb prstami podobný ako keď niekoho voláte k sebe. Majte na pamäti tiež, že bod G sa nemusí vždy nachádzať presne v strede prednej steny pošvy.

Ako dosiahnuť orgazmus?

Ak počas stimulácie daného miesta cítite tie správne pocity, pre dosiahnutie orgazmu zvýšte rytmus trenia. „Stimulácia toho správneho miesta vám s istotou prinesie povestné vyvrcholenie. Niektoré ženy to popisujú ako návaly tepla, ktoré zachvátia vaše genitálie a telo, iné zas, že cítia pocit vlhka,“ tvrdí sexuológ. Dodáva tiež, že orgazmus dosiahnutý stimuláciou bodu G je vraj intenzívnejší ako ten, ktorý prichádza dráždením klitorisu.

Odporúčané

K téme

Mesiac zoznámenia: Ovplyvní trvanie vášho vzťahu? 4 dôvody, prečo veľká láska ničí váš vzťah

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.