Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Lenka Vacvalová
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Lenka Vacvalová
reklama:
reklama:
reklama:
2. januára 2016 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA

Herečke Lenke Vacvalovej sa v roku 2015 plnili sny

Zlom medzi dvoma rokmi sa dá podľa nej využiť predovšetkým na pripomenutie si svojich hodnôt a cieľov, ktoré vyznávame počas celého roka.

Rok 2015 bol pre herečku a moderátorku Lenku Vacvalovú nielen úspešný, ale v mnohom naplnil aj jej očakávania. Ako priznala, niektoré dokonca predčil. „Splnili sa mi sny, ktoré boli také odvážne, že som sa o nich ani neodvážila snívať. Som vďačná za to, že som opäť mala možnosť hrať v niekoľkých krásnych projektoch a spolupracovať so zaujímavými ľuďmi, režisérmi a hercami. S niektorými z nich som na natáčaniach zažila toľko srandy, až to občas hraničilo s bláznovstvom. Rozhodne mám na čo spomínať,“ prezradila.

Splnil sa jej tiež jej obrovský detský sen, keď začala navrhovať pre značku ALAE svoju vlastnú líniu večerných šiat. Vďaka nej sa dostala k spolupráci s bývalou prvou dámou Českej republiky Dagmar Havlovou, ktorá si na otvorenie filmového festivalu v Karlových Varoch obliekla šaty ALAE by Lenka Vacvalová. „Bol to jeden z najkrajších okamihov uplynulého roka. Ani nie tak kvôli tým šatám, ale predovšetkým preto, akého nádherného človeka som v pani Havlovej našla a stále nachádzam, keďže sme naďalej v kontakte. Celkovo mi rok 2015 do života priniesol niekoľko zaujímavých ľudí a utvrdil pozíciu tých, na ktorých mi záleží. Je veľmi príjemné ohliadnuť sa za ním a môcť ho bilancovať práve takto,” podotkla s úsmevom herečka a moderátorka Fashion TV.

Na novoročné záväzky sa pozerá ako na možnosť pripomenúť si svoje hodnoty a ciele, ktoré vyznáva počas celého roka. „Veľa ľudí si dáva záväzky typu: prestanem fajčiť, nebudem piť, schudnem… Určite sú to skvelé záväzky, ale možno máme pod nosom veci, ktoré sme mohli už dávno robiť lepšie a ani by nás to nestálo veľa námahy. Preto si myslím, že novoročný záväzok nie je cieľ, ktorý si vymyslím zo dňa na deň. Zlom medzi dvomi rokmi sa dá využiť predovšetkým na pripomenutie si svojich hodnôt a cieľov, ktoré vyznávame počas celého roka. Hodnôt, ktoré v našom živote majú zmysel a ktoré nás v tom ďalšom roku niekam posunú,” pokračovala. „Nedávno mi jedna kamarátka povedala, že všetko, o čo ma niekto pripraví viem nejakým spôsobom získať späť, okrem premárneného času, a preto si prajem, aby som si každý deň toho nadchádzajúceho roku vedela vychutnať najlepšie ako viem a dávala zo svojho času iba ľuďom a projektom, ktorým verím. A tiež, aby som neprestávala veriť,“ uzatvorila.

reklama:

Odporúčané

K téme

Beáta Dubasová v minulosti podľahla tomuto ošiaľu, dnes už je to inak! 13 predsavzatí pre rok 2020, ktoré treba skutočne dodržať!

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.