Letné romantické tipy pre skvelé rande!

Rande
shutterstock

Hľadáte spôsob, ako prežiť s partnerom zaujímavé rande? Buďte kreatívna i odvážnejšia a vyskúšajte niektoré z týchto tipov na letné rande.

Leto je ideálny čas v roku, kedy môžeme upustiť od stereotypu vo vzťahu a využiť svoju fantáziu naplno. Ak aj vy hľadáte nejaké svieže a zábavné spôsoby randenia so správnym nádychom dobrodružstva i romantiky, stačí použiť niektorý z týchto nápadov a zažite skvelé oživenie vzťahu.

1. Jedlo skvelé jedlo!

Hovorí sa, že cesta k srdcu človeka je cez jeho žalúdok, takže v lete je ideálny čas na preskúmanie mnohých farmárskych trhov a potravín, na navštívenie festivalov, kde si môžete rozšíriť repertoár svojich chutí.

Mnohé z nich ponúkajú aj bezplatné ochutnávky, takže môžete vyskúšať množstvo zaujímavých jedál a sami si vyberiete to, ktoré vám najviac zachutilo.

Sedem nepriateľov vášne

Vyhľadajte si teda vo svojom okolí nejaké festivaly (farmárske, jahodové, čokoládové…) a spoznávajte svoje vzájomné chute. Na záver si môžete spoločne nakúpiť a sami sa pokúsiť o romantickú večeru pre dvoch. Zažijete množstvo zábavy či dobrodružstva a ako sa váš večer skončí, je už len na vašej fantázii.

2. Piknik

Stolovanie pod šírym nebom je vždy dobrou voľbou pre romantické rande. Slnečný letný deň a vôňa prírody len umocňuje chuť do jedla i túžbu po odpočinku. Pamätajte si, že jahodami a šampanským nikdy nič nepokazíte a pri voľbe potravín vyberajte ľahké a svieže jedlá.

Zároveň si vyberte miesto, ktoré vám vytvorí príjemnú náladu a navodí romantické atmosféru. Ak chcete k tomu pridať kúsok zábavy, môžete si každý pripraviť nejaké „tajné“ maškrty a so zavretými očami ochutnávať i hádať, čo ste si s partnerom pre seba pripravili.

3. Adrenalín v krvi

Zvýšenie adrenalínu je perfektným spôsobom, ako si spestriť deň a dobúrať stres. Skúste s partnerom navštíviť lanový park, bobovú dráhu či zábavný park plný kolotočov. Súťažte medzi sebou, spolupracujte a zažívajte rande plné zážitkov.

Vrátite sa do detských čias, budete prežívať radosť alebo vzrušenie a s partnerom nadobudnete pocit, že opäť zažívate obdobie zamilovanosti.

12 zlozvykov, ktoré môžu zničiť váš vzťah

4. Splavovanie

Klasická letná zábava a obľúbený spôsob, ako tráviť letný deň na vode. Môžete sa vydať na splav pokojnej rieky alebo na divoký rafting. K tomu večerné kúpanie sa v jazere a vzájomné zohrievanie sa v stane v spacáku. Viete si predstaviť väčšiu romantiku?

5. Rande na streche

Mnohé reštaurácie alebo bary majú strešné terasy s nádherným výhľadom na mesto. Popíjanie koktailov pri západe slnka i spoločné rozhovory a túlenie sa s partnerom pod dekou až do neskorej nočnej hodiny navodia tú správnu atmosféru.

6. Sezóna športu

Leto je čas aj pre prestížne športové podujatia. Vyberte sa spolu na dostihy, futbalový zápas, pólo či preteky formuly 1. Pekne a štýlovo sa oblečte a vyberte sa spolu na akciu, ktorá je vášmu srdcu blízka.

7. Letné kino či koncert

Milujete pohľad na nočnú oblohu? Vyberte sa s partnerom na večerný koncert alebo do open-air kina, ktoré sa konajú v mnohých veľkých mestách. Takéto rande je predzvesťou zábavnej noci plnej zážitkov. K tomu môžete pridať už spomínaný piknikový kôš či fľašu vína a skvelý večer sa môže začať.

8. Nasadnite na bicykel

Leto je ideálne obdobie, aby ste žili aktívne. A je to skvelý spôsob, ako spojiť cvičenie s randením. Vyberte si nenáročnú cyklotrasu po malebnej krajine a zároveň sa tešte zo spoločnosti toho druhého. Robíte tak niečo pre svoje zdravie a aj vzťah.

9. Hry pri mori

Ste na spoločnej dovolenke pri mori? Odhoďte zábrany a zahrajte sa spolu v piesku. Postavte si hrad, potápajte sa, kúpte sa na nafukovačkách. Večer si vychutnajte prechádzky po promenádach a na konci dňa sledujte spoločne západ slnka v plážovom bare alebo reštaurácii.

Užívajte si teplé letné dni v spoločnosti svojho partnera a vyskúšajte niektoré z týchto skvelých tipov na rande. Veď čo môže byť lepšie, ako tráviť zábavne leto s človekom, ktorého milujeme?

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk