LEV - horoskop na rok 2013

Lev
shutterstock.com

Horoskop pre znamenie LEV na rok 2013.

Charakteristika znamenia LEV (23.7. – 23.8.)

Je to ohnivé znamenie. Sú egocentrickí, radi sú stredobodom pozornosti. Majú prirodzený vodcovský talent. Ich vládnucou planétou je Slnko, ktoré im dodáva nevyčerpateľné množstvo energie, hravosť, spontánnosť a večný úsmev na tvári. Citlivá oblasť tela je srdce a chrbtica. Odporúča sa piť čaj rebríčka obyčajného. Ochranným kameňom je jantár.

Rok 2013 pre nich prináša:

Práca – Peniaze

S prácou aj peniazmi vám v tomto roku pomôžu iní ľudia. Vlastnými silami dosiahnete len málo. Možnosť nečakaného dedičstva. Pre nezamestnaných – v prvých dvoch mesiacoch sa vám nebude dariť v hľadaní práce, ale koncom prvého a začiatkom druhého štvrťroku sa vám vyskytnú perfektné pracovné príležitosti. Koncom druhého štvrťroku sa vyskytnú neočakávané pracovné príležitosti. Pre podnikateľov nie je vhodný rok na veľké projekty. Nepožičiavať peniaze a ani ich nepožičať. Vhodný rok na prefinancovanie úveru.

Láska – Vzťahy

Pre zadaných – zvládnutie doteraz nezvládnuteľných a neriešiteľných problémov. Dlhodobo neriešené konflikty spôsobia rozpad vzťahov. Možnosť presťahovania sa a ustálenosť v rodine. Tí, čo si doposiaľ nenašli lásku, si ju určite nájdu v druhej polovici roka. Pre uzatvorenie manželstva je vhodný druhý a tretí štvrťrok. Zamilovaných čaká množstvo ciest do zahraničia.

Zdravie

Pozor na infekčné ochorenia, kožné choroby a na bolesti chrbtice najmä na začiatku roka.

Rada pre Levov:

Odložte si svoje ego a konajte s citom, inak vám osud zoberie to, na čom najviac lipnete.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk