Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
znamenie lev
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj foto: GettyImages
reklama:
reklama:
reklama:
25. decembra 2018 HoroskopyHoroskopy na rok 2021 od DamskaJazda.skSITA

LEV – horoskop na rok 2019

Horoskop pre Levov je veľmi zaujímavý. Vyťažte z roku 2019 maximum.

Slnko, nebeský patrón znamenia Lev, zaujíma v roku 2019 dominantnú pozíciu. To znamená, že všetko bude pod vašou celkovou kontrolou a poskytne vám príležitosti, ktoré môžete využiť len tak, že vytvoríte silný a dobre koordinovaný tím a spoľahlivé partnerstvo zvonku. Ak tieto podmienky nebudú splnené, výsledky budú skromnejšie, ale stále tam budú.

Ľudia narodení v znamení Lev by mali mať na pamäti, že môžete urobiť čo najviac konštruktívnych rozhodnutí len tým, že budete plne chápať udalosti, ktoré sa odohrávajú pred vami. Zaumienite si dosiahnuť  čo najviac cieľov naraz, no radšej si dajte na čas a stratégiu premyslite.

Práca

Pokiaľ ide o kariéru a peniaze v roku 2019, každé rozhodnutie, ktoré urobíte, prinesie pozitívne a ziskové výsledky. Dá sa to ukázať na nasledujúcom príklade. Váš nadriadený vám ponúkne robiť nadčasy. Ak budete súhlasiť, pozitívne sa u neho zapíšete a získate z toho finančné výhody a možno aj povýšenie. Ak odmietnete, cestou domov nájdete stratenú peňaženku šéfa plnú peňazí. Keď sa ju rozhodnete vrátiť, odmení sa vám povýšením, keď si ju necháte, budete mať nájdené peniaze. Tak či onak úspech je tu vždy, no od správnosti vašej voľby závisí, v akej miere.

reklama:

Horoskop na rok 2019 hovorí, že v tomto roku môžete očakávať i popularitu v podnikateľskom prostredí. Dostanete množstvo ponúk na realizáciu mnohých zaujímavých projektov. Avšak pozor, v roku 2019 budú aktívnejší aj mnohí podvodníci, preto sa vyhnite akýmkoľvek pochybným návrhom, ktoré pochádzajú z neznámych zdrojov.

Láska a vzťahy

Ľudia v znamení Lev to v súkromnom živote budú mať o niečo komplikovanejšie ako v tom pracovnom. Keďže rok 2019 je zameraný na rodinu a kolegialitu, budete musieť často potlačiť svoje ego. A to sa vám nie vždy bude páčiť. Navyše vaše súkromné záležitosti budú podliehať  spoločnému rozhodovaniu. Napríklad páči sa vám istá osoba a budete si ju chcieť vziať. Avšak, ak tak chcete učiniť, musíte si pýtať povolenie nielen dotknutej osoby, ale jej rodičov a rodiny. Chcete dieťa? Takisto bude rozhodovať o tom rodinná rada. Pre tých príslušníkov znamenia Lev, ktorí chcú o všetkom rozhodovať sami, bude rok 2019 výzvou. Naučiť sa počúvať názory iných a rešpektovať ich bude kľúčovým prvkom rodinnej harmónie.

V období 2019 môžete úplne dôverovať len rodinným a blízkym priateľom. Mali by ste pracovať, oddychovať a riešiť primárne problémy výlučne v ich spoločnosti. Nikdy neviete, kto vám z vašej rodiny môže poskytnúť pomocnú ruku, aj keď sa často budete nazdávať, že ju nepotrebujete.

reklama:

Koncom roka znamenie Lev môže očakávať zmeny.  Ak ste dokázali v predchádzajúcich mesiacoch spolupracovať, vaši blízki pochopili, že si ich vážite a rešpektujete ich názory, budú vás o to viac milovať a rešpektovať zase oni vás.

Zdravie

Pre znamenie Lev platí v roku 2019 nasledovné: Situáciu máte vo svojich rukách. Priazeň Jupitera pocítia najmä Levy narodení v prvej dekáde, avšak môže ísť o dvojsečnú zbraň. Keďže sa budete cítiť vo výbornej kondícii, môžete poľaviť a prestať sa obmedzovať v konzumácii nezdravých jedál a alkoholu. Toto sa samozrejme prejaví i na vašej postave a môžu vám hroziť kilá navyše. A tie môžu priniesť ďalšie zdravotné komplikácie. Myslite preto na to, čo máte na tanieri a nepreháňajte to s prejedaním. Pozor najmä počas marca a decembra.

reklama:

Odporúčané

K téme

Ročný horoskop na rok 2021, časť I. 3 otázky pre MUDr. Miroslava Hudeca: Kedy je znamienko nebezpečné?

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.