Lev - vianočný horoskop 2021

Lev- vianočný horoskop

Ako prežijete najkrajšie sviatky v roku? Ak veríte na znamenia zverokruhu, máme pre vás vianočný horoskop!

Viac ako iné Vianoce si budete dávať pozor na svoju figúru, ale vôbec vám to nebude vadiť. Planéta Venuša vám prepožičala do vienka charizmu, no ťahá vás to skôr stráviť vianočné sviatky v kruhu blízkych a v zaslúženom odpočinku. Z časti sa vám to podarí, ak sa nenecháte vytočiť človekom z vášho okolia. Verte, chce byť ako vy, preto sa správa, tak ako sa správa.

Tip pre vás: Nesnažte sa byť stále stredobodom pozornosti. Ak občas necháte vyniknúť iných, vráti sa vám to stonásobne.

Láska a vzťahy

Čakajú vás vzrušujúce požehnané sviatky. Či už v podobe šteklivých chvíľ s partnerom alebo v spôsobe netradičného trávenia Vianoc. Tento rok to bude iné. Môže za to Venuša, vďaka ktorej sa vznášate vysoko nad zemou. Dáva vám tiež osobité čaro, ktorému ťažko odolať. Pozor na vianočné prejedanie sa. Culinárske hriechy totiž budete dlho naprávať a vianočných kíl sa len tak ľahko nezbavíte. Štedrý deň prežijete v zvláštnej atmosfére. Vďaka nej načerpáte nové sily, ktoré nutne potrebujete. Aj keď Ježiško bude malým sklamaním, vôbec vás to nevyvedie z miery. Dobrá rada na záver: Vaše priateľky sa vám začali vzďaľovať. Skúste ich pochopiť a pozrieť na svet ich očami.

Práca

Vďaka Venuši ste u kolegov tento mesiac obzvlášť úspešná. Bohužiaľ vám váš úspech stúpne do hlavy a budete zase hrať svoju obľúbenú rolu – hviezdu. Treba si však uvedomiť, že si všímajú iba váš zovňajšok a nie vaše pracovné výkony. Mohlo by sa to škaredo otočiť proti vám a skomplikovať vašu kariéru. Čo sa s tým dá urobiť? Menej hovoriť a viac počúvať. A nezabudnite dať na radu skúsenejších kolegýň.

Ďalšie horoskopy nájdete tu: 

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk