Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Gel hydro alcoolique laroche posay 2.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Gél hydro alcoolique laroche posay
reklama:
reklama:
reklama:
8. apríla 2020 Móda a krásaBeauty - tvár a telo od DamskaJazda.skSITA

L’Oréal spúšťa v Českej a Slovenskej republike plán solidarity na podporu miestnych komunít v boji s koronavírusom

DJ/PR Praha, 8. 4. 2020 – Spoločnosť L´Oréal venuje viac ako 75 000 produktov v Českej republike a na Slovensku, vrátane hydro-alkoholových čistiacich gélov na ruky, nemocniciam, lekárňam, supermarketom, hypermarketom a drogériám. Opatrenia prijaté spoločnosťou v Českej republike a na Slovensku sú súčasťou širšieho programu solidarity realizovaného skupinou L´Oréal v celej Európe na podporu boja proti koronavírusu.

Opatrenia prijaté spoločnosťou L´Oréal Česká republika a L´Oréal Slovensko sú:

Solidarita s pracovníkmi v zdravotníctve, lekárňach, super/hyper marketoch a drogériách: Továrne L´Oréal už začali s výrobou hydro-alkoholových čistiacich gélov na ruky pod značkami La Roche-Posay, Garnier a L’Oréal Paris. Spoločnosť L´Oréal venuje v následujúcich týždňoch lekárom, lekárnikom, maloobchodníkom v Českej republike a na Slovensku viac ako 75 000 kusov hydro-alkoholových čistiacich gélov na ruky;

Solidarita so zdravotníckym personálom, ktorý v súčasnosti  čelí kríze v prvej línii: pretože je dôležité pomáhať zdravotníckemu personálu, ktorý v týchto dňoch čelí extrémnym pracovným podmienkam, vrátane suchej pokožky kvôli intenzívnemu používaniu dezinfekčných gélov na ruky a masiek na tvár, L’Oréal venuje výrobky starostlivosti o pleť (starostlivosť o ruky a tvár) nemocniciam a ďalším zdravotníckym zariadeniam naprieč Českom a Slovenskom;

reklama:

– Solidarita s osobami v núdzi: L’Oréal Česká republika a Slovensko venujú výrobky osobnej hygieny organizáciám podporujúcim zraniteľné osoby.

Condi1.jpg

Brigitte Streller, generálna riaditeľka L´Oréal Česká republika a L´Oréal Slovensko, uviedla: „Chceme ukázať solidaritu s našimi miestnymi komunitami, ktoré čelia tejto mimoriadnej krízovej situácii, a chceme vyjadriť vďačnosť a podporu všetkým tým, ktorí podnikajú mimoriadne kroky v boji proti tejto pandémii. Verím, že je našou zodpovednosťou prispievať ku kolektívnemu úsiliu a som hrdá na to, že vidím mobilizáciu a odolnosť našich tímov, ktorí sa chcú zapojiť a pomôcť v tomto bezprecedentnom čase.“

O spoločnosti L’Oréal v Českej republike a na Slovensku

reklama:

L’Oréal Česká republika a L’Oréal Slovensko, ako súčasť skupiny L´Oréal, ktorá sa venuje kráse viac ako 100 rokov, má na miestnych trhoch viac ako 20 rokov histórie. Vďaka svojmu jedinečnému medzinárodnému portfóliu viac ako 25 rôznych a dopĺňajúcich sa značiek je L’Oréal v Českej republike a na Slovensku prítomnému vo všetkých distribučných kanáloch: supermarketoch a hypermarketoch, drogériách, lekárňach, parfumériách, kaderníckych salónoch, značkových maloobchodoch a internetových obchodoch.

reklama:

Odporúčané

K téme

Mnohí majú obavy z rýchlo vyvinutej a otestovanej vakcíny: Tu sú fakty, ktoré by mal každý vedieť Desivé odhalenie: Prečo Čína tak dlho tajila pred svetom prepuknutie pandémie?

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.