Luxusné vianočné sady za výnimočne výhodné ceny!

Eclat femme final v 2.jpg
Oriflame

DJ/PR Oriflame ani toho roku nesklamal a prináša luxusné darčekové sady pre všetkých členov rodiny. Ich cena je rovnako luxusná!

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame je už tradične pripravená na zvýšený záujem o svoje výrobky počas vianočného obdobia. Nový trend scandi beauty sa už v záujme o prírodnú švédsku značku prejavuje, produktom Oriflame prihráva aj fakt, že sú tvorené špičkovými odborníkmi. Sama značka zamestnáva viac ako 120 vedcov v dvoch centrách na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek, ktorí vyvíjajú produkty nielen zdravé, ale aj efektívne. Mimoriadne obľúbené vône pre Oriflame vytvárajú najväčší a svetovo najuznávanejší parfuméri pôsobiaci najmä v Paríži, kam sa parfumérsky svet sústreďuje.

13331275.jpg
Oriflame

Z vianočnej ponuky Oriflame sme pre vás vybrali tieto megaluxusné a megavýhodné sady:

Pre ňu

Darčeková sada Eclat Femme Weekend je mimoriadne obľúbená, vôňa patrí k jedným z najpredávanejších v Oriflame. Sadou pozostávajúcou z toaletnej vody a parfumovaného telového spreja potešíte každú temperamentnú a zároveň elegantnú kamošku, sestru, mamu…

Teraz za luxusnú cenu iba 16,99 eur namiesto 41,70 eur. Objednať ju môžete tu.

Be the legend giodrani gold final.jpg
Oriflame

Pre neho

Darčeková sada Be the Legend poteší sebavedomých a zároveň uvoľnených mužov vo vašom okolí. Toaletná voda a guľôčkový antiperspiračný dezodorant voňajú tónmi plných kontrastov – chrumkavé jablko, jemná koža a bôby tonky.

Sadu teraz môžete kúpiť za luxusnú cenu 16,99 eur namiesto 36,70 eur. Objednajte si ju tu.

13202369.jpg
Oriflame

Pre najmenších

Máte v rodine detičky a neviete, čím ich potešiť? Stavte na milované Disney postavičky! V ponuke Oriflame nájdete toaletné vody, mydlá či balzamy na pery vhodné pre malé slečny s postavičkami Minnie Mouse, Rapunzel alebo Ariel Malej morskej víly, malých hrdinov zas potešíte toaletnou vodou a mydlom s Mickeym Mouseom, ale aj novinkami v podobe peny do kúpeľa a toaletnej vody Star Wars.

Všetky produkty vo výrazných zľavách si objednajte na www.oriflame.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk