Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto khc.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:
reklama:
4. mája 2017 Tipy redakcie od DamskaJazda.skSITA

Má zmysel, mať zmysel?

Kladiete si otázky, ako nájsť zmysel, ktorý vás bude baviť, živiť aj napĺňať? Ako objaviť a rozvíjať to najlepšie, čo je vo vás? Ako vytvoriť šťastnejšiu a tvorivejšiu firemnú kultúru?

V hľadaní odpovedí sa môžete prísť inšpirovať na netradičnú Konferenciu Happy Company. Už 5. konferenčný ročník prinesie tému Zmysluplnosť – ako sa realizovať viac v súlade so svojimi hodnotami. V živote aj v práci.

Inšpirujeme ľudí, aby boli viac sami sebou

Naším poslaním je inšpirovať ľudí, aby žili a pracovali viac v súlade so sebou a svojimi hodnotami, pretože šťastie a radosť sú vedľajším produktom zmysluplného života. A firmám pomáhame vytvárať živú firemnú kultúru – takú, kde sa hodnoty skutočne žijú aj vtedy, keď sa nikto nepozerá, a kde pracujú živí ľudia – angažovane, tvorivo, úspešne a s radosťou.“, zdôrazňuje Lýdia Sirotová, realizátorka konferencie a CEO Happy Company.

13301306_1065185520170939_2415895315039486016_o.jpg
reklama:

Ako oživiť firemnú kultúru

Firemná kultúra – to sú ľudia v nej. Od ich angažovanosti, tvorivosti a inšpirácie závisí to, do akej miery bude firma ako celok prosperovať. Finančne aj ľudsky. Tie spoločnosti, ktoré dokážu spojiť prácu so zmyslom, dosahujú dlhodobo lepšie výsledky a majú šťastnejších a spokojnejších ľudí. Prečo je to tak? Odpoveď je jednoduchá – všetci totiž pracujeme najlepšie vtedy, keď sa nám chce, keď nám naša práca dáva zmysel. Vtedy realizujeme to najlepšie, čo je v nás.“ , dodáva Lýdia.

Príbehy (nielen) úspechov

reklama:

Aj tento rok vystúpia na Konferencii Happy Company výnimočné osobnosti, aby sa podelili o svoj inšpirujúci životný príbeh a skúsenosti.

Jan Mühlfeit, globálny stratég a kouč, 22 rokov úspešne viedol Microsoft na Slovensku a v Čechách. Vytvoril unikátnu metodiku práce s ľudským potenciálom a dnes sa k nemu chodia učiť lídri z celého sveta, ako rozvíjať seba aj svoje tímy. Jedným z rečníkov bude aj Vladimír Synek, úspešný kouč, poradca a tak trochu rebel. Založil prvé Ministerstvo šťastia na Slovensku a získal ocenenie Prominent ekonomiky SR. Najčastejšou otázkou, ktorú kladie manažérom je „Čomu veríte?“, pretože sám verí, že skutočný vzťah zamestnanca k firme, sa dá postaviť len na hodnotách. Jakub Ptačín je grafický dizajnér, marketér a veľký iniciátor zmeny. Jeho vynaliezavosť bola odmenená už aj pobytom v Sillicon Valley. Predovšetkým má však Jakub otvorenú myseľ a presvedčenie, že aj malými neúspechmi sa dá dospieť k veľkým zmenám. Jedna z najpredávanejších knižných autoriek na Slovensku, Andrea Coddington, vystúpi na konferencii s témou“ Ako zmeniť smútok a strach na úspech a šťastie“. Hoci jej vlastný životný príbeh nebol ako splnený sen, riadi sa tým, že v živote by sme mali, napriek všetkému, snívať vo veľkom.

Image004.jpg

Ďalšie osobnosti, ktoré prijali pozvanie vystúpiť na konferencii, sú Janette Šimková, životná a vzťahová koučka, Vladimír Ledecký, starosta Spišského Hrhova, Jano Gordulič, kreatívec a hlava projektu Silné reči a muzikoterapeut Miro Randuška.

reklama:

Konferencia Happy Company sa uskutoční, už tradične v Divadle Aréna, 11.mája 2017.

Viac informácií a registrácia na www.konferencia.happycompany.sk.

reklama:

Odporúčané

K téme

3 dôvody, pre ktoré sa home office oplatí Prečo sa stále cítite unavená?

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.