Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Znamenia zverokruhu, horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
5. mája 2016 HoroskopyHoroskopy na rok 2016 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

MÁJ – mesačný horoskop pre jednotlivé znamenia

Odporúčanie je spracované podľa kariet Madam Lenormand a Tarotu Keltských drakov. 

Všeobecné odporúčanie:

 • v oboch sadách kariet mi vyšli karty – transformácia, zmena, zrútenie sa starého, príchod nových vecí do života. Krízy, ktoré zažívate vo svojom živote by mali skončiť. Je to obdobie ich vyvrcholenia. Už nie je čas utekať sám pred sebou. Zmena životnej cesty, ktorá v konečnom dôsledku bude pre vás veľmi pozitívna. Je načase pochopiť minulosť, možno na chvíľu sa stiahnuť do seba a nechať sa viesť vlastnou intuíciou. Tak sa vám otvoria skryté informácie, doposiaľ neznáme možnosti, ktoré vás následne privedú k pochopeniu pre vás tak veľmi dôležitému.

Baran

 • príchod nových vecí do života bez vlastného pričinenia, nové plány, možnosti, možnosť vycestovať do zahraničia. Finančný úspech. Ak vás čaká nejaké jednanie, bude úspešné. Tiež vnútorná potreba k zmenám vo svojom živote. Dosiahnutie cieľa. Ak naozaj dobre budete počúvať intuíciu, tento mesiac vám môže priniesť veľa pozitívnych veci do života, ktoré môžu mať dlhodobý charakter alebo môžu trvať navždy

Býk

 • očakávajte dobré správy týkajúce sa vzťahov – partnerských, či pracovných. Vy sami viete, odkiaľ správu očakávate. Správa predstavuje nádej – nové vyhliadky pri riešení vášho problému. Čaká vás milé prekvapenie, ktoré môže odštartovať veľké zmeny vo vašom živote. Je to vyslovene obrat – zlom. Je tu možnosť presťahovať sa, vycestovať do zahraničia. Prichádza mi k tomu mesiacu pre býkov slovo „vzkriesenie a transformácia“. Posúva sa mi aj informácia ohľadne správy, ktorá vás čaká, má byť pozitívna a pre vás vzkriesením a transformáciou – preto z vášho pohľadu možno v prvom momente byť dobrou nemusí, ale z dlhodobejšieho hľadiska je pre vás darom.

Blíženci

 • už dlhší čas je vo vašom vnútre konflikt. Karty hovoria o tom, že je tu nutnosť riešenia svojej situácie, je čas na konkrétne činy, pretože vnútorný boj, ktorý prežívate už dlhodobo, je pre vás vyčerpávajúci. Je tu karta, ktorá značí rozchod. To znamená – rozíďte sa so všetkým, čo nie je v súlade s vašou dušou. Inak si zarábate aj naďalej na nepríjemnosti, problémy, vnútorný nesúlad. A opäť sa to týka vzťahov – či pracovných alebo partnerských. Prehodnocujte, ale konajte. Je čas oddeliť zrno od pliev. Ak tak urobíte, váš život sa rozjasní, ak tak neurobíte, čaká vás trest v podobe situácií, ktoré už nemusíte veľmi zvládnuť. Pozor na depresiu! Opustite strach…..

Rak

 • nový začiatok, nádej, pozitívne možnosti, bohatý potenciál, je dôležité byť úprimný voči sebe samému. Je tu silný vplyv Bohyne, čo znamená, že ak sa rozhodnete podľa vlastnej vôle, v súlade s vašou dušou, čaká vás nesmierny dar. Zoberte všetku odvahu, pretože to je cesta k šťastiu, prosperite, novým veciam vo vašom živote. Vnímam to ako požehnanie zhora, ak sa nedáte odradiť a pôjdete svojou cestou. Naštartujte sebadôveru, sebaúctu, odvahu a odhodlanosť. Tak sa dostaví pohoda, kľud a istota.

Lev

 • riešenie otázok týkajúcich sa zamestnania. Necítite sa dobre tam, kde pracujete? Je čas na zmenu! Úspech k vám príde cez sebadôveru a nájdenie vlastného stredu. Súperíte s niečím alebo niekým? Nerobte to. Prinesie vám to iba úbytok vašej energie, ťažkosti a pocit trpkosti. Ak ide o vec, na ktorej vám záleží, hľadajte iný spôsob – nie boj, nie súperenie. Iba tak môžete uvidieť cestu, ktorá je pre vás tá správna.

Panna

 • váš život by bol v podstate celkom fajn, keby ste neustále nebojovali s niečím, s čím vlastne ani bojovať nemusíte. Dostáva sa vám tak veľa útokov na vašu osobu a vám to spôsobuje bolesť a úbytok energie. Preto zvažujte, čo, kedy a kde poviete. Je tu ďalšia karta, ktorá znamená práve ono – nebojovanie. Prestaňte zápasiť s veternými mlynmi. Vyriešte si problém vo vzťahu pokojne a tak, aby boli spokojné obe strany. Vaše rozhodnutie zabrzdiť, vám prinesie nielen pokoj, ale upokojí sa vám vzťah existujúci alebo môžete získať nový, krásny, láskyplný vzťah.

Váhy

 • aj pri tomto znamení vyšla karta – nutná zmena, transformácia! Tu však kombinácia kariet hovorí už o hodine dvanástej. Lenže – akosi si sami možno vytvárate blokády a prekážky, prečo veci vo svojom živote nemôžete vyriešiť. Prestaňte preto počúvať vaše ego a prestaňte byť sebeckými voči sebe, ale aj voči iným. Je tu komunikácia s úradmi a úradníkmi.

Škorpión

 • veľmi dobré správy týkajúce sa lásky! Zatiaľ najlepšie karty zo všetkých znamení. Tento mesiac by pre vás, škorpióni, mal byť naozaj májom – časom lásky, šťastia, pozitívnych vecí a udalostí. Nebuďte však pyšní, s nosom hore. Užívajte si tento mesiac s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi.

Strelec

 • riešite niečo, čo nemá koniec? Vydržte, pokoj, stabilita, vyriešenie je na ceste už vo veľmi krátkom čase. Je tu pre vás karta šťastia, nádeje a pozitívneho vývinu udalosti vo vašom živote. Radosť a úspech vo všetkých ohľadoch. Rýchla zmena. Splnia sa vám dokonca sny aj tie najmenej pravdepodobné. Dôležitá je pre vás trpezlivosť a kľud.

Kozorožec

 • ďalšia transformácia vo výklade. Veci, ktoré riešite, možno zatiaľ iba vo svojom vnútri, pýtajú sa na povrch, pýtajú už činy, pretože ste na ceste, ktorá je zaliata slnkom, šťastím, harmóniou, pokojom a spokojnosťou.

Vodnár

 • mesiac plný láska, šťastia, spokojnosti. Nepreceňujte však svoje sily, vychutnávajte si tento mesiac, „plávajte po prúde“, nesnažte sa riešiť, čo ani nie je vo vašich silách alebo čo sa vás bezprostredne netýka.

Ryby

 • čakajú vás dlho očakávané riešenia, splnené želania, nové projekty, nové nápady. Počúvajte preto pozorne, vnímajte znamenia, ktoré k vám chodia – môžeme ich nazvať „náhodami“, ktoré vlastne náhodami vôbec nie sú. Finančný úspech, snaha o vnútorný rast, ktorý je pre vás veľmi dôležitý. Premýšľanie, pocit byť sám so sebou, pochopenie minulosti a poučenie pre ďalší život. Nechajte sa naozaj viesť vlastnou intuíciou. Tá je cestou k odmene, úspechu. Hýčkajte si svojich partnerov. 

 Horoskop zostavila Inka Nemezis 

K téme

Horoskop dňa: Takto vplýva deň narodenia na váš život! APRÍL – mesačný horoskop pre jednotlivé znamenia

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.