14 maličkostí, ktoré spravia váš vzťah krajším

Dvaja zamilovaní mladí ľudia

Nemusíte sa hanbiť za to, že vy nespĺňate ani jeden bod. Je najvyšší čas nechať sa inšpirovať a začať robiť veci, ktoré vás doteraz samých od seba nenapadli. Nie je dôležité dokazovať si lásku na narodeniny a Vianoce veľkým drahým darom. Verte, že ženy (áno, teraz sa ako žena prihováram mužskej populácii) ocenia prejavy vašej náklonnosti vo forme malých, milých darčekov, či vašej pozornosti. A muži by prijali menej rozčúlených pohľadov ak si neupracú, miesto výčitiek stačí rozdýchať hnev a jednoducho sa usmiať a hneď je život (vzťah) krajší.

#1 ZOHREJTE JEJ/MU UTERÁK, KÝM SA SPRCHUJE

Nie tak náročná aktivita, ktorá príde vhod najmä v zime. Zatiaľ kým sa sprchuje, dajte uterák na radiátor. Nie je nič lepšie ako sa zababušiť do teplej osušky, keď vyjdete zo sprchy…

#2 SKÚSTE SPOLU TRÁVIŤ VIAC ČASU- NAPRÍKLAD RÁNO, AJ KEĎ TO ZNAMENÁ TROCHU MENEJ SPÁNKU

Ak jeden z vás vstáva do práce skôr ako ten druhý, nebuďte tak strašne leniví a vstaňte spolu s ním. Dajte si kávu, užite si to málo z dňa, ktoré môžte stráviť spolu. Keď odíde do práce, vy si predsa ešte môžte ľahnúť naspäť. Alebo spraviť niečo užitočnejšie, ako sa válať.

#3 ODFOTOGRAFUJTE JU/JEHO PRI NEJAKEJ ČINNOSTI, ALEBO KEĎ SA NEPOZERÁ A POŠLITE FOTKU POČAS DŇA

Na stránke je príspevok, kde muž tvrdí, že si jednoducho fotí manželku, alebo iných členov rodiny, pri rôznych aktivitách a počas dňa im tieto fotky posiela, iba aby im dal najavo, ako je šťastný, že ich má. Celkom pekný zvyk, nemyslíte?

#4 TANCUJTE SPOLU

Trochu filmové klišé, ale účinné. Nemusíte byť perfektní tanečníci. Nemusíte ani tancovať choreografie z Hriešneho tanca. Stačí aj nemotorný medvedí tanec…

#5 VŠIMNITE SI, ČO MÁ RÁD/ RADA A POTOM HO PREKVAPTE

Má rád sladkosti? A viete aký druh? Obľúbený časopis? A ktorý? Skúste si niečo o tom druhom zapamätať, aj keď máte pocit, že to už presahuje vaše mozgové kapacity a prekvapte ho občas tou jeho obľúbenou čokoládou, tyčinkou, jednoducho niečím, čo má rád.

#6 TEN KTO VSTANE PRVÝ, PRIPRAVÍ KEFKU, SO ZUBNOU PASTOU

Nič dramatické, iba malý prejav, že na toho druhého myslíte.

#7 „IGLOO TIME“

Ešte pred tým ako vyleziete z postele a každý si pôjde po svojom, schovajte sa na 5 minút pod perinu. Obidvaja.

#8 DÁVAJTE SI NAVZÁJOM MALÉ DARČEKY. ZNAČKA: LACNÉ

Žiadne kabelky, topánočky, ani LV šatky… Stačí čokoľvek, čo poteší. PS: Ženy to majú rady!

#9 AK JE TO NIEČO ŠPECIÁLNE/ OBĽÚBENÉ A DOKÁŽE SA TO ZNIČIŤ, ZOŽEŇTE ĎALŠÍ PÁR A PREKVAPENIE JE NA SVETE

# 10 NECHÁVAJTE SI ODKAZY

Milé malé papieriky, ktoré vyčaria úsmev… Najmä ak jeden z vás odchádza do práce skôr, alebo ten druhý chodí spať oveľa neskôr. Vždy je pekné nájsť si odkaz na zrkadle, na chladničke, či v peňaženke.

#11 SPOLOČNÉ LENIVÉ DNI

Vyhraďte si deň v týždni/ mesiaci, ktorý spolu preležíte pri filmoch, budete sa napchávať, alebo ak ste striktne športovo založení, dáte si „lenivú“ prechádzku.

#12 SPOLOČNÉ VARENIE

Že vám zavadzia v kuchyni? No a čo. Časom si na to zvyknete. Hlavne ak budete mať tak šarmantného asistenta.

#13 ODLOŽ TEN TELEFÓN

Idete spolu na obed alebo večeru a miesto konverzácie venuje pozornosť displeju svojho iPhone.. Realita dnešných dní. Dajte si pravidlo, že ak spolu niekam idete, telefón sa jednoducho nevyťahuje. Možno o sebe konečne aj zistíte niečo viac.

#14 POČÚVAŤ

Ukázať, že tam pre toho druhého ste, nech sa deje čokoľvek.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk