Manžel ma netýra, ubezpečila Mel B

Mel B
Mel B shutterstock.com

Keď sa speváčka ukázala na finále britskej verzie súťaže The X Factor, zdalo sa, že má modriny.

Britská speváčka Mel B poprela, že by ju manžel Stephen Belafonte týral. Klebety o tom, že je 39-ročná rodáčka z mesta Leeds obeťou domáceho násilia, sa na verejnosti začali šíriť po tom, ako sa bývalá členka skupiny Spice Girls ukázala na finále britskej verzie súťaže The X Factor. Vyzerala totiž, akoby mala modriny. „Môj manžel by na mňa nikdy nezdvihol ruku. Prepáčte, že mi trvalo tak dlho, kým som to napísala, no akákoľvek skoršia reakcia z mojej strany by iba podporila klebety. Milujem moju rodinu,“ vyjadrila sa interpretka v nedeľu prostredníctvom služby Instagram.

O tom, že je v rodine niekdajšej Scary Spice všetko v poriadku, sa speváčka snažila fanúšikov a fanúšičky presvedčiť aj počas Vianoc, keď na Instagrame zverejnila spoločnú fotografiu s manželom a tromi dcérami. „Prajeme vám šťastné a veselé Vianoce,“ dopísala k záberu Melanie B, ktorá pre britský týždenník Hello! nedávno vyhlásila, že s Belafontem plánujú mať druhé spoločné dieťa. Dvojica, ktorá sa zosobášila v roku 2007, má spolu trojročnú dcéru Madison. Speváčka je tiež matkou ďalších dvoch detí z predchádzajúcich vzťahov.

Melanie Brown, známa aj ako Mel B či Scary Spice, sa preslávila v dievčenskej skupine Spice Girls. Formácia vydala tri štúdiové albumy – Spice (1996), Spiceworld (1997) a Forever (2000). Jej členky, ktorými okrem Brown boli aj „Posh Spice“ Victoria Beckham, „Baby Spice“ Emma Bunton, „Sporty Spice“ Melanie Chisholm (Mel C) a „Ginger Spice“ Geri Halliwell si však po veľkom úspechu dali v roku 2000 pauzu. Znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné a predstavili sa spolu aj na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012. Brown vydala prvú sólovú nahrávku Hot v roku 2000. Pochádza z nej napríklad singel I Want You Back (feat. Missy Elliott). Druhý a zatiaľ posledný sólový album L.A. State of Mind uviedla na trh v roku 2005.

Informácie pochádzajú z webstránok www.people.com, www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk