Mariah Carey ukázala na letisku prsia. Tak ju zrušili...

Mariah Carey

Speváčkine billboardy vraj odhaľovali príliš veľa z jej tela.

Dve americké letiská stiahli billboardy propagujúce koncerty speváčky Mariah Carey, pretože odhaľovali príliš veľa z jej tela. Informáciu zverejnil portál TMZ. Speváčka údajne zaplatila vysokú sumu za zhotovenie fotografií, ktoré neskôr použila na spomínaných billboardoch.

Tie mali slúžiť na propagáciu koncertov, ktoré má odohrať koncom mesiaca v lasvegaskom komplexe Caesars Palace. Podľa TMZ chce pritom dokonca aj samotný Caesars Palace cenzurovanú verziu billboardov. Speváčka však ale napriek protestom neplánuje zmeniť reklamu na vystúpenia, ktoré nesú názov Mariah: #1 to Infinity.

0809 mariah carey getty tmz 4.jpg
tmz.com

Mariah Carey pôsobí na hudobnej scéne od konca 80. rokov minulého storočia. Debutový eponymný album vydala v roku 1990. V máji 2014 uviedla na trh štrnástu štúdiovku Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse. Na celom svete predala viac ako 200 miliónov kópií albumov. Získala 32 Billboard Music Awards, desať American Music Awards či päť cien Grammy. Zahrala si napríklad v snímkach Stať sa hviezdou (2001), Tennessee (2008), Precious (2009) či Komorník (2013) alebo v roku 2002 v jednej epizóde seriálu Ally McBealová (1997 – 2002). Od augusta 2015 má hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.

Informácie pochádzajú z webstránok www.nme.com, www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk