MARY KAY podporí VELVET RUN!

VELVET RUN
marykay.sk

Kozmetická spoločnosť Mary Kay na Slovensku a jej zamestnanci podporia nielen partnersky, ale aj svojou účasťou jedinečný rekreačný a nesúťažný beh pre dievčatá a ženy v pohybe VELVET RUN.

Už tretí ročník sa bude konať v sviežej zeleni obľúbených mestských parkov – v sobotu 31. augusta v Sade Janka Kráľa v Bratislave a na druhý deň, v nedeľu 1. septembra, na Aničke v Košiciach. V obidvoch mestách je trať skutočne nenáročná – v dĺžke iba 5 km. Pre dámy, ktoré si ju ešte netrúfnu zdolať celú, pripravili organizátori osobitnú kategóriu „Prechádzka“.

Hlavnou myšlienkou podujatia je podpora aktívneho životného štýlu. Víťazkou je každá žena, ktorá sa zapojí do programu VELVET RUN.

A keďže VELVET RUN nie je len o behu, neoddeliteľnou súčasťou podujatia je aj bohatý sprievodný program pre celú rodinu, svieža a dynamická rozcvička, tombola pre všetky účastníčky plná super cien, dobrá hudba a skvelá atmosféra. Deti sa môžu tešiť na detský kútik, hry a súťažné behy, muži naopak na ukážky funkčného kruhového tréningu a súťaž pre odvážnych mužov. Pre dámy bude pripravené aj poradenstvo a líčenie s kozmetikou Mary Kay.

VELVET RUN okrem propagácie behu a zdravého životného štýlu každý rok aj pomáha a inak to nebude ani teraz. Výťažok zo štartovného podujatia poputuje na konto nadácie Ivany Christovej ORIN PANACEA, ktorú už 8 rokov pravidelne podporuje aj spoločnosť Mary Kay.

Bratislavčanky pobežia za výstavbu rekreačnej záhrady v Detskej fakultnej nemocnici na Kramároch, Košičanky naopak pomôžu ďalšiemu financovaniu „Happy Terapie“ v Košiciach, ktorá rozveseľuje dlhodobo hospitalizované deti a ich rodičov.

Milé dámy, príďte aj vy podporiť nadáciu Orin Panacea a hlavne seba – veď ako sa hovorí, nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa! 😉

Registrujte sa ešte dnes na www.velvetrun.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk