Máte vlastnosti bad girl, ktoré vzrušujú každého muža?

Sex
shutterstock

Čo robí zlé dievčatá pre mužov tak neodolateľné? Prečítajte si žiaduce črty, ktoré sú pre mužov tak sexi a fascinujúce, a naučte sa ich používať!

Existujú dobré dievčatá, ktoré muži chcú mať za matky svojich detí a potom sú zlé dievčatá, po ktorých každý chlap tajne túži a fantazíruje.

Pritom si muži uvedomujú, že zlé dievčatá sú nepredvídateľné a nie sú vhodné adeptky na dlhodobý vzťah. Ale napriek tomu ich takáto žena láka a chcú ju.

Ako príslušníčka slabšieho pohlavia ste už niekedy pocítili pocit neistoty, keď po vašom partnerovi vyštartovala zlá mrcha? Keď s ním takáto žena flirtuje je muž v rozpakoch.

Dobré vs. zlé ženy

Dobré ženy sú najlepšie. Život s nimi je úžasný a plný lásky, pohody, emocionálneho bezpečia, šťastia a blaženosti. Ale na druhej strane, zlé dievčatá sú ako strašidelné jazdy na horskej dráhe. Muži s nimi nechcú žiť, ale občas si chcú užiť tú jazdu.

Zlá žena je pre mužov snom, ale aj nočnou morou. Na jednej strane ju nechce a na druhej po nej túži.

Ako využiť svoje zmysly pre lepší sexuálny život?

Každá žena má v sebe trochu ako z tej dobrej tak z tej zlej. Využite to zlé vo vás pre váš prospech. Zdokonaľte svoje žiaduce rysy zlého dievčaťa, po ktorých muži tak túžia.

Znaky zlého dievčaťa, ktoré ju robia tak žiadanou!

Zlé dievčatá nie sú hlúpe, vedia, čo chcú a ako to získať. Naučte sa to aj vy.

1. Nebojí sa: Zlá žena nepredstiera nenávisť k pornu a nevyhýba sa novým sexuálnym dobrodružstvám. Chlap sa s ňou nikdy nenudí, lebo rada experimentuje v posteli.

2. Ona je sexy: Stále vyzerá dobre, či už je doma alebo v meste. Hrubé svetre a vyblednuté džínsy sú síce pohodlné, ale rozhodne nie sexy. Oblečte si niečo, v čom pozornosť svojho partnera hneď zaujmete.

3. Dobrodružstvo: Bad girl je ochotná skúsiť čokoľvek aspoň raz. Ísť von a spoznať nové veci, čo život ponúka. Ukážte partnerovi, že máte rada dobrodružstvo a chcete s ním vyskúšať niečo nové.

4. Je tak koketná! Bad Girls sú čertíci, ktorí vedia, ako flirtovať a zvádzať akéhokoľvek chlapa bez toho, aby boli ich zámery zrejmé. Sú zábavné, zvodné a sexy. Naučte sa zvádzať svojho muža slovne aj očami.

5. Má vysoké náklady na údržbu: Pravidelné návštevy kaderníčky, kozmetických salónov a nákupných centier. Rada sa o seba stará a vždy vyzerá 100%.

6. Je veľmi sebavedomá: Ona nie je neistá , či zakomplexovaná. Býva vyrovnaná, sebavedomá a má sa rada. Čokoľvek, čo urobí, jej každý muž uverí.

Aké sú vlastnosti ideálnej partnerky?

4 rysy bad girl, ktoré chlapi nechcú u svojej partnerky

Bad Girls sú skvelé, ale nie všetko im u mužov prejde. Takže, ak chcete byť dobrá zlá baba, vyhnite sa týmto vlastnostiam:

1. Sebectvo: Bad Girls sú zvyčajne veľmi sebecké a nezaujímajú sa o nikoho iného ako o seba.

2. Používa sex ako zbraň: Ak si sexy, to ti nedáva žiadne právo používať sex ako zbraň.

3. Narcis: Bad girls si myslia, že sú najkrajšie na svete a že sú lepšie ako všetci ostatní. Preto sa snažte držať si ego na uzde.

4. Strata záujmu: Typický znak bad girl je, že sa pre všetko rýchlo nadchne, ale rovnako rýchlo o veci aj stráca záujem a chce opäť niečo iné.

Buďte teda dobrá žena, s ktorou si každý muž predstavuje svoju budúcnosť, ale naučte sa používať ženské zbrane a váš partner už nebude snívať o bad girls z baru, lebo doma má oboje.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk