Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
mesiac zoznámenia ovplyvní váš vzťah
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj foto: GettyImages
reklama:
reklama:
reklama:
18. mája 2020 HoroskopyHoroskopy na rok 2021 od Milota MezeiováSITA

Mesiac zoznámenia: Ovplyvní trvanie vášho vzťahu?

Dátum narodenia podľa astrológov vplýva na náš osud. Dôležitý je najmä mesiac nášho narodenia. No môže aj mesiac zoznámenia ovplyvniť trvanie našej lásky? Ak veríte na horoskopy, možno vás osloví i tento.

Stretli ste prvýkrát svojho partnera v letných mesiacoch alebo v zimných? Ako mesiac vplýva na naše povahové vlastnosti? Skúste to zistiť v nasledujúcom horoskope.

Január

Ženy narodené v januári sú pekné a ctižiadostivé. Muži narodení v tomto mesiaci si vedia ľahko získať srdce žien. Ak ste sa v januári zoznámili so svojim partnerom či partnerkou, stretlo vás šťastie po akom ste túžili.

reklama:

Február

Vo februári narodené ženy sa vyznačujú tým, že sú priateľské, no často náladové. Muži, ktorí sa narodili vo februári, majú väčšinou problémy nadviazať kontakty so ženami. Ak ste sa zoznámili v tomto mesiaci, čaká vás sklamanie.

Marec

reklama:

Ženy, ktoré sa narodili v marci, sú v láske neúspešné. Muži narodení v marci sú pomerne pekní a verní jednej žene. Ak ste sa zoznámili v marci, budete sa mať veľmi a dlho radi.

Apríl

Ženy narodené v apríli sú pekné, ale v spoločnosti nudné. Muži narodení v tomto mesiaci, sa k ženám správajú zvyčajne hrubo a arogantne. Tí, čo sa zoznámili v apríli, si budú dlho verní.

reklama:

Máj

V máji narodené ženy sú nielen pekné, ale aj milé a príjemné. Muži narodení v máji sú najkrajší, ale súčasne aj neverní. Ak ste sa zoznámili v máji, je pravdepodobné, že jeden z partnerov bude nestály, neverný.

Jún

reklama:

Ženy v júni narodené sú príťažlivé a pekné. Muži narodení v tomto mesiaci sú tiež príťažliví a nadovšetko ľúbia deti. Tí, ktorí sa zoznámili v júni, sa budú veľmi ľúbiť.

Júl

Ženy, ktoré sa narodili v júli sú väčšinou panovačné a často nepríjemné partnerky. Muži, ktorí sa v tomto mesiaci narodili, mávajú neznášanlivú povahu. Ak ste zoznámili v júli, váš partner sa bude veľmi usilovať o udržanie vzťahu.

reklama:

August

V auguste narodené ženy majú síce kultivované správanie a vystupovanie, ale sú nešťastné v láske. Muži narodení v auguste sú veľmi priateľskí a sympatickí. Radi však menia ženy. Ak ste sa zoznámili v auguste, stretnete iného či inú a zaľúbite sa.

Láska, vzťahy, dvaja,
GettyImages

September

reklama:

Ženy, ktoré sa narodili v septembri, sú nielen pekné, ale aj dobré. Muži narodení v septembri sú príťažliví a nesebeckí. Ak ste sa zoznámili v septembri, pravdepodobne sa rozídete.

Október

Ženy, ktoré sa narodili v októbri, sú príťažlivé a priateľské. Muži v tomto mesiaci narodení, sú pekní, ale chladní. Tí, čo sa zoznámili v októbri, stretnú iného či inú, no zaľúbia sa iba na krátky čas.

reklama:

November

Ženy narodené v novembri sú síce pekné, ale chladné. Muži narodení v tomto mesiaci sú slušní a inteligentní. Ak ste sa v novembri zoznámili, bude váš vzťah bezstarostný, veselý a šťastný.

December

reklama:

V decembri narodené ženy majú šťastie na dobrých mužov. Muži, ktorí sa narodili v decembri, sú veľmi žiarliví. Tí, čo sa zoznámili v decembri, väčšinou veľmi skoro ukončia svoj vzťah sobášom.

reklama:

Odporúčané

K téme

Najlepší muži podľa znamenia. Ak ich máte doma, ostatné ženy vám môžu len závidieť Ročný horoskop na rok 2021, časť II.

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.