Mirgová a Jaroš sa pri spoločnej práci skvele dopĺňajú

Hviezdna Premena: Dominika Mirgová - módne fotenie so značkou F&F
Hviezdna Premena: Dominika Mirgová - módne fotenie so značkou F&F Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Spevák podľa jej slov počuje omnoho lepšie, ako ktokoľvek iný.

Slovenská speváčka Dominika Mirgová si pochvaľuje spoluprácu so spevákom Mirom Jarošom. „S Mirom spolupracujeme už také tri, štyri roky. Píše mi texty, je výkonným producentom albumu, je pri všetkých veciach, ktoré riešime, dbá o môj hlas a ja by som ho asi ani nikomu inému do rúk nedala, pretože Miro počuje stonásobne lepšie, ako hocikto iný,“ poznamenala 23-ročná rodáčka z Trnavy v rozhovore pre agentúru SITA.

„Samozrejme, že máme také obdobia, keď si skáčeme do vlasov, ale vždy to stojí za to. Miro je perfekcionista, detailista a ak robí nejakú prácu, tak sa ju snaží robiť do bodky a na sto percent, čo je super,“ pochválila svojho kolegu. S Jarošom sa podľa jej slov pri práci navzájom dopĺňajú. „S Mirom si vlastne tak pomáhame a dopĺňame sa. Ja vždy vymýšľam melodické linky a začala som písať aj texty, začala som tvoriť a Mirec mi v tom pomáha, texty mi češe a hudbu si vždy rozdelíme, ja urobím jednu, on druhú, tak sa striedame,“ priblížila.

Ako však ďalej priznala, zo svojho kolegu má mladá blondínka občas trochu i stres. „Už som síce trošku dospela a Mirec ma veľa naučil, no stále, keď mu dávam text, tak s takými obavami a s rešpektom, že čo na to povie,“ poznamenala. „On mi napríklad hovorí ‚Pošli mi text do zajtra!‘. A ja mu ho pošlem tak o tri dni, pretože si ho stále dokola čítam, aby bol v poriadku. Ale veľakrát ma Mirec prekvapil, že ‚Domča, veď to je super, čo si sa bála‘. No ja neviem, proste mám voči nemu taký rešpekt. Beriem ho, že je tak trošku vyššie, predsa len veľa ma naučil a bol pre mňa takým odrazovým mostíkom,“ dodala.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk