Móda Ples v opere 2019: Pozrite si foto, ktorá známa osobnosť najviac zažiarila

Ples v opere 2019.jpg

Najprestížnejšia spoločenská udalosť roka Ples v opere sa opäť zaskvela nádhernými outfitmi. Avšak niektoré dámy svojim zjavom vyrazili dych.

V sobotu 12. januára sa v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave konal už 19. Ples v opere. Túto významnú spoločenskú udalosť roka, ktorá každý rok na Slovensku otvára plesovú sezónu, si opäť nenechalo ujsť množstvo známych tvárí.

Lucia hurajova herecka moderatorka 19. rocnika dobrocinneho plesu v opere.jpg
Lucia Hurajová, herečka a moderátorka Plesu v opere 2019, foto Ples v opere

Ples v opere 2019 sa niesol v znamení šťastia

Moderátorkou večera sa stala herečka Lucia Hurajová. V programe sa predstavili napríklad operné hviezdy Eva Hornyaková a Miroslav Dvorský, ktorí svojimi áriami netradične sprevádzali hostí počas prvého tanečného kola novej plesovej sezóny. Nosným motívom 19. ročníka plesu v opere bola rapsódia šťastia.

Dobročinné podujatie zároveň pokračuje v minuloročnom úsilí a hostia opätovne podporili inkluzívne vzdelávanie detí so zdravotným znevýhodnením.

Móda Ples v opere 2019

Dámy sa na túto príležitosť patrične vymódili. Ako to už však býva zvykom, niekomu to pristalo viac, niekomu menej. Prinášame vám zaujímavé fotografie. Ktorej to podľa vás pristalo najviac?

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk