Modelka Chrissy Teigen sa tak zvláštne vyjadrila o svojom dieťati

Chrissy Teigen
SITA/AP

Tridsaťdvaročná rodáčka z Delty v Utahu to napísala na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

Americká modelka Chrissy Teigen uviedla, že z nej dieťa, ktoré čaká s manželom, spevákom Johnom Legendom, vysáva život. Tridsaťdvaročná rodáčka z Delty v Utahu to napísala na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. „Moje dieťa zo mňa vysáva život. Pije moju vodu a ja som potom smädná. Je moje jedlo a ja som hladná. Berie mi zdravie a ja som preto chorá. Prečo vytvárame tieto monštrá, ktoré nás chcú zabiť?,“ uviedla modelka.

Tridsaťdeväťročný Legend a Teigen sa zasnúbili v decembri 2011 po štvorročnom vzťahu. Manželmi sú od septembra 2013. Predvlani v apríli privítali na svete dcéru Lunu Simone.

Christine „Chrissy“ Teigen debutovala v roku 2010 na titulnej strane plavkového vydania časopisu Sports Illustrated. O štyri roky neskôr sa pri príležitosti 50. výročia edície objavila na jej obálke spolu s Ninou Agdal a Lily Aldridge. Pre magazín pózovala aj v rokoch 2011, 2012, 2013 a 2017. Predstavila sa tiež napríklad vo videoklipoch ku skladbám All Of Me či Love Me Now jej manžela Johna Legenda. Príležitostne sa venuje aj moderovaniu a herectvu. Je tiež autorkou kuchárskej knihy Lahodné pokušenia (2016).

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk