Módne premeny Amandy Seyfried na premiérach filmu Lovelace

Amanda Seyfried na losangeleskej premiére filmu Lovelace
SITA/AP

Americká herečka Amanda Seyfried v týchto dňoch propaguje po svete film Lovelace: Pravdivá spoveď kráľovnej porna, v ktorom stvárnila titulnú rolu.

Mladá, krásna a talentovaná. Amanda Seyfried sa po prvý raz dostala do povedomia širokej diváckej verejnosti v roku 2004, keď si zahrala vo filme Protivné baby. Nasledovali filmové hity ako Mamma Mia! (2008), Chloe (2009) či Bedári (2012). Odvtedy jej hviezda stále stúpa, a nielen po hereckej stránke. Jej osobný štýl sa vyvíja spolu s ňou. To, že k lepšiemu, by určite potvrdili aj zástupcovia značky Givenchy, ktorej tvárou je v súčasnosti.

Keď sa povie Los Angeles, mnohým sa automaticky vybaví Hollywood, celebrity, blesky fotoaparátov, sláva, lesk. Ligotavo to poňala aj Seyfried. Našťastie išlo o veľmi elegantné a štýlové šaty, nie o žiaden prvoplánový gýč, ktorých je v Los Angeles viac ako dosť. Zlatohnedé mini od Gucci boli v mixe s vypnutými vlasmi a bronzovohnedými očnými tieňmi jedným z najlepších outfitov celého premiérového turné.

O niečom úplne inom bol jej ďalší outfit, v ktorom sa predviedla v Las Vegas. Krémovobiela kombinácia žakárového topu s dlhými rukávmi a kratučkých šortiek od Stelly McCartney bola ako stvorená na horúci letný večer. Rozpustené vlasy a červený rúž to celé krásne ucelili, jedinou výtkou by boli topánky. Vyzerali až príliš obyčajne a nezaujímavo.

Kto by to bol povedal, že denim sa hodí na červený koberec. Na špeciálnu projekciu filmu Lovelace v New Yorku si blondínka zvolila tmavomodré denimové šaty so živôtikom, sukňou a volánmi od vyššie spomínaného Givenchy. Červený rúž na perách doplnil už aj tak skvelý look.

S propagáciou nového filmu nesúvisia len svetové premiéry, ale aj návštevy rozličných talkšou. Po tom, ako sa Seyfried zúčastnila v sivých šatách od Tibi na tlačovej konferencii v New Yorku, zasadla si do kresla v nočnej šou Davida Lettermana. Jej bielo-ružový tvídový top a baletkovská sukňa z aktuálnej resort kolekcie značky Balmain boli milé, dievčenské a veľmi svieže, aj keď si nie som istá, či jej v tom tvíde nebolo príliš teplo.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk