Mokrý efekt. Neskutočne sexy účes

Kráska, beauty, účes, žena, dovolenka, voda

Tak jednoduchý, rýchly a vyzerá fantasticky. Poradíme vám ako na to.

Vždy keď idete na párty, alebo inú spoločenskú udalosť riešite, aký účes by sa vám hodil, ktorý by bol ideálny pre tú príležitosť. Či už ide o viac alebo menej noblesnú variantu, existuje rýchly a šikovný spôsob, ako zo seba urobiť sexy kočku.

Nazývame ho mokrým efektom, pretože skutočne pôsobí mokro, akoby ste práve vyliezli z vody a vlasy zahrabli prstami smerom dozadu. Je elegantný, ležérný, slušný aj extravagantný. Presne taký, aký ho chcete mať. Skrátka univerzálne využiteľný.

Nie je to žiadna veda. To, či vám vlasy budú pekne držať pokope je závislé od kvality vlasu, ale aj aj od množstva použitých podporných produktov. Ideálne je, keď si vlhké vlasy sušíte spôsobom začesávania dozadu. Už vtedy im dávate tvar a formu. Samozrejme, je to len menej nutný začiatok.

Vlasy si jemne pretupírujte zvnútra pri korienkoch, aby ste ich lepšie uležali. Udržanie ich polohy je závislé od gélu a laku na vlasy. Pokiaľ chcete veľmi mokrý efekt, docielite ho na pohľad veľkým množstvom gélu. Fixácia však je nutná i tak.

Existuje aj tzv. mokrý lak, ktorým docielite veľmi silnú fixáciu a zachová vlasy tvrdé a nehybné.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk