Monika Bagárová opantala bratislavský Roof Bar

Monika Bagárová
David Duducz/Roof Bar

Krásnu a nesmierne nadanú speváčku poznáme najmä vďaka účinkovaniu v Česko-Slovenskej SuperStar, kde sa vo svojich len 14 rokoch vďaka obrovskému talentu prebojovala až do finále.

Už vtedy bola Monika neprehliadnuteľná nielen vďaka nádhernému zamatovému hlasu, ktorý dohnal k slzám aj legendárneho českého speváka Karla Gotta. Vynikala aj krásou a energiou, ktorá z nej vyžarovala a nie je tomu inak ani dnes.

Dámskajazda.sk mala možnosť zúčastniť sa na koncertnom vystúpení tejto nádhernej bytosti, ktorá rozžiarila hudobný podnik Roof Bar. Ten sa nachádza na samom vrchu nákupného centra Eurovea.

Bagárová vystúpila v sprievode svojej kapely, v ktorej mimochodom hrá na bicie aj Monikin otec Josef Bagár. Ďalším členmi kvarteta, ktoré Moniku hudobne sprevádza, sú gitarista Vilém Spilka, kontrabasista Vincenc Kummer a pianista Mirek Veselý.

Páni to na pódiu rozbalili a spolu s Monikou na úvod koncertu ponúkli návštevníkom Roof Baru riadnu dávku jazzu.

Neskôr Monika s kapelou prešla na R&B a soul. Bolo vidieť, že si spev nesmierne užíva a hudba ju roztancovala. Mladú speváčku prišli podporiť aj jej priatelia a známi, medzi nimi aj úspešný finalista SuperStar – Samuel Tomeček.

Pozvanie prijala aj ďalšia skvelá speváčka, Adriana Dráfiová alias GITANA, ktorá sa nechala prehovoriť a spolu s Monikou si priamo na mieste zaspievala. Ich spoločné vystúpenie umocnilo atmosféru a do miestnosti vohnalo skvelú energiu a emócie.

Musíme uznať, že večer sa kreatívnemu tímu Roof Baru opäť vydaril, Monika vniesla do podniku život a energiu, žiarila ako slnko. Bolo nám potešením stretnúť sa s touto mladou hviezdičkou, ktorá našej redakcii taktiež poskytla exkluzívny rozhovor, ktorý Vám prinesieme už čoskoro.

Sisa Sklovska
Sisa Sklovska Roof Bar

Rovnako sa tešíme na ďalší event, ktorý Roof Bar pripravil na nasledujúcu stredu 26.3.2014 a to šansónový recitál Sisi Sklovskej, na ktorý Vás srdečne pozývame.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk