Monike nový úsmev už život zmenil, ďaľšia na rade môžete byť Vy

Shutterstock_164990474.jpg
Shutterstock

BRATISLAVA 20. novembra 2017 (DJ/PR) – Slečnu Moniku K. trápili problémy so zubami od detstva. Po traumatizujúcom zážitku z ošetrenia sa niekoľko rokov zubárom vyhýbala až do situácie, kedy jej zuby začali spôsobovať neznesiteľnú bolesť. Následkom bol zlý stav Monikinho chrupu, ktorý jej bránil naplno sa smiať. Zlom prišiel potom, čo Monika oslovila so žiadosťou o pomoc odborníkov z Brandeis Clinic, ktorí jej chrup zmenili tak, že sa Monika dnes smeje rada a bez zábran.

A smiať naplno sa môžete aj Vy! Nemusíte pritom disponovať sumou rádovo niekoľko tisíc eur. K dokonalému úsmevu spravidla stačí upraviť niekoľko málo zubov. Zároveň, nie vždy je nutné používať náhrady v podobe koruniek či faziet, chrup možno totiž vylepšiť aj za pomoci bielenia či vyrovnávacím strojčekom. Podobne tomu bolo aj u Moniky, v prípade ktorej lekári Brandeis Clinic dosiahli dokonalého úsmevu rekonštrukciou niekoľkých málo zubov a následným bielením dolného radu zubov.

Zákroky na Brandeis Clinic sú nielenže bezbolestné, rýchle, ale tiež vedú k najlepším možným estetickým výsledkom. Stomatológovia z Brandeis Clinic pracujú s najlepšou dostupnou keramikou, a tiež disponujú hneď 2 robotmi CEREC, tj. k zhotoveniu zubných náhrad dochádza priamo na Brandeis Clinic a pacienti potom nemusia nosiť niekoľko dní či týždňov nevzhľadné dočasné náhrady. Priamo v ordinácii tiež dochádza k lešteniu a úprave odtieňa náhrady, tj. nemôže sa stať, že korunka či fazeta majú iné sfarbenie ako okolité zuby.

Screenshot_360.jpg
Fotografie chrupu slečny Moniky pred a po ošetrení na Brandeis Clinic
Screenshot_359.jpg
Fotografie chrupu slečny Moniky pred a po ošetrení na Brandeis Clinic

Ak teda túžite po tom, smiať sa naplno bez toho, že by ste si úsmev museli zakrývať rukou, dohodnite si ešte dnes bezplatnú konzultáciu na Brandeis Clinic prostredníctvom formulára uvedeného na tejto stránke.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk