Morgan Freeman zažíva bolesť, dobodali mu vnučku!

Morgan Freeman
Morgan Freeman SITA/AP

Tridsaťtriročná Edena Hines bola vnučkou hercovej prvej manželky Jeanette Adair Bradshaw, vychovával ju však Freeman so svojou druhou ženou Myrnou Colley-Lee.

Nevlastnú vnučku amerického herca Morgana Freemana dobodal v nedeľu v newyorskej štvrti Washington Heights jej priateľ. Tridsaťtriročnú Edenu Hines našli ležať v skorých ranných hodinách na ulici neďaleko jej bytu, následne ju previezli do Harlem Hospital Center, kde sa ju však lekárom nepodarilo zachrániť. Jej nemenovaného 30-ročného priateľa zatkli priamo na mieste činu, museli ho ale previezť do New York-Presbyterian Hospital, nakoľko zjavne trpí duševnou poruchou.

Edena Hines bola vnučkou Freemanovej prvej manželky Jeanette Adair Bradshaw, s ktorou bol ženatý v rokoch 1967 až 1979. Sedemdesiatosemročný herec vychovával Edenu odmalička so svojou druhou manželkou Myrnou Colley-Lee, pričom si ju aj adoptovali. „Chcem sa poďakovať za podporu, ktorú moja rodina dostáva v súvislosti s tragickou a zbytočnou smrťou mojej vnučky Edeny Hines. Ďakujem vám z celého srdca. Svet nikdy nespozná jej umeleckú zručnosť a talent a koľko toho mohla ponúknuť. Jej priatelia a rodina však mali to šťastie ju poznať. Jej hviezda bude naďalej žiariť v našich srdciach, myšlienkach a modlitbách. Nech odpočíva v pokoji,“ uviedol Freeman v oficiálnom vyhlásení.

Informácie pochádzajú z webstránok newyork.cbslocal.com a www.people.com.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk