Muž, ktorý sa vlámal k Sandre Bullock, mal pri sebe guľomet!

Sandra Bullock na SAG Awards 2014
Sandra Bullock na SAG Awards 2014 SITA/AP

Herečka zažíva možno najhoršie chvíle, žije v strachu o svoj život!

Muž, ktorého zadržali ako podozrivého z vlámania do domu herečky Sandry Bullock v nedeľu, mal pri sebe guľomet. Podľa policajných informácií nemal v pláne herečku okradnúť, ale porozprávať sa s ňou.

Joshua Corbett bol pred pár hodinami obvinený zo zločinu vlámania, držania automatickej zbrane a prenasledovania.

Bullock bola v dome, keď sa doň vlámal Corbett, zamkla sa však v izbe, odkiaľ zavolala políciu, a tam na ňu počkala. Jej malý syn sa v tej dobe v dome nenachádzal, bol preč s pestúnkou.

Podľa portálu TMZ, Corbett sa do domu herečky nevlámal preto, aby niečo ukradol. Nechcel jej vraj ublížiť, chcel sa s ňou stretnúť tvárou v tvár.

Prokurátor tvrdí, že keď Corbetta zatkli, nemal zbraň pri sebe, polícia ju našla neskôr.

Sandra Bullock začala svoju hereckú kariéru v 80. rokoch minulého storočia, no jej meno sa dostalo do povedomia verejnosti až vďaka filmom Nebezpečná rýchlosť (1994), Kým si spal (1995), Magická posadnutosť (1998) či 28 dní (2000). Na konte má niekoľko komédií ako Miss špeciálny agent (2000), Láska s výstrahou (2002), Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná (2005) či Návrh (2009).

V roku 2010 získala Oscara za hlavnú rolu v športovej dráme Splnený sen (2009), no zároveň si vyslúžila aj Zlatú malinu pre najhoršiu herečku za hlavnú rolu v komédii Slečna zamilovaná (2009). Vlani sa predstavila v komédii Drsňáčky (2013) a sci-fi trileri Gravitácia (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk