Muž požiadal priateľku o ruku s na mieru vyrobenou knihou

Kniha
www.mymodernmet.com

Na mieru vyrobená ilustrovaná knižka sa postarala o rozprávkové zásnuby.

V dobe digitálnych médií, sociálnych sietí a tanečných flashmobov sa mladý romantik z USA rozhodol požiadať svoju priateľku o ruku originálnym spôsobom – prostredníctvom na mieru vyrobenej ilustrovanej knihy.

kniha
www.mymodernmet.com

Paul Phillips už dlhé mesiace vedel, že chce svoju dlhoročnú priateľku požiadať o ruku. Keďže tak dlho otáľal, chcel tak urobiť nezvyčajným spôsobom. Na internete si vyhľadal šikovného ilustrátora, porozprával mu príbeh o ich vzťahu a spolu zhotovili rozprávkovú knižku, v ktorej pár vďaka častým spoločným návštevám zoologickej záhrady zastupovali postavičky gorily a žirafy.

Kniha dostala názov A Tall Tale, no Paul potreboval správne načasovať okamih veľkého dňa.

„Niekoľko týždňov vopred som Erike povedal, že by som chcel ísť na večeru do reštaurácie. Potom som si z knižnice požičal knihy, ktoré bolo potrebné vrátiť v deň rezervácie stola, takže sme sa pred večerou ešte museli zastaviť v knižnici,“ uviedol Paul.

Po ceste do knižnice požiadal svoju kamarátku-fotografku, aby na poličku v knižnici umiestnila špeciálnu rozprávku. Keďže v knižnici často požičiavali knihy aj pre Paulovu neter, zastavenie sa v detskom oddelení Erika nepovažovala za nič výnimočné.

„Zariadil som to tak, aby do rúk „náhodne“ zobrala túto knihu. Potom mi z nej nahlas čítala. Keď sme sa dostali k tej správnej strane, kľakol som si na koleno a spýtal sa jej, či si ma vezme,“ vysvetlil Paul, ktorý sa dočkal vytúženého „áno“.

kniha
www.mymodernmet.com

Hoci ho celá žiadosť o ruku stála nielen veľa peňazí, ale aj času, Paul to v žiadnom prípade neľutuje: „Stálo to za to. Je to spomienka, na ktorú nikdy nezabudneme.“

www.mymodernmet.com

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk